Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 17:15

Pirmadienį per LKL mačą „Žalgirio“ arenoje laukiamas „Žaislų lietus“

Sausio 5-ąją, pirmadienį, įKauno „Žalgirio“ areną sugrįžta Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kovos. „Žalgirio“ krepšininkų susitikimas su „Šiauliais“ bus ne tik pirmasis naujųjų metų mačas namų arenoje, bet ir galimybė visiems į rungtynes atvyksiantiems gerbėjams prisidėti prie kilnaus tikslo – „Žaislų lietaus“.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Daugybė vaikų iš nepasiturinčių šeimų šiemet taip ir nesulaukė dovanų. Kauno „Žalgiris“, bendradarbiaudamas su asociacija „Novi Homines“, kviečia padaryti gerą darbą ir pradžiuginti vaikučius.

Visi žiūrovai yra kviečiami į „Žalgirio“ areną atsinešti pliušinių žaislų, kurie po pirmojo kėlinio skries į aikštę sukurdami „Žaislų lietų“. Vėliau šie žaislai pasieks sunkiai gyvenančias šeimas.

„Dalintis yra gera. Davimas – geriausia bendravimo pradžia. Kviečiame krepšinio sirgalius prisidėti prie šio mielo tikslo. Padėkime vieni kitiems“, – sako vienas „Žaislų lietaus“ akcijos iniciatorių Aivaras Daukantas.

Akcijos metu surinkti žaislai bus padovanoti vaikus auginančioms šeimoms visoje Lietuvoje. 

Žiūrovai, atsinešę kietus arba sunkius daiktus, bus prašomi juos dėti į specialiai prie Kauno „Žalgirio“ arenos pagrindinio įėjimo pastatytas dėžes, o minkšti pliušiniai žaislai į aikštelę turėtų būti metami vos nuskambėjus pirmojo kėlinio pabaigos sirenai.

Panaši akcija prieš didžiąsias metų šventes buvo suorganizuota ir Italijoje. Tada žaislai užpildė visų Italijos krepšinio lygų aikšteles.

VIDEO: „Žaislų lietus“ per krepšinio varžybas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek