2018 03 10

Po Vilniaus sirgalių akibrokšto – „Lietuvos ryto“ pergalė Utenoje

LKL rungtynėse Utenoje Vilniaus „Lietuvos rytas“ be didesnio vargo 104:92 (34:24, 25:20, 22:17, 23:31) nugalėjo „Juventus“. Tiesa, prieš mačą svečių sirgalių pateikta staigmena sostinės klubui greičiausiai užtrauks baudą.
Travisas Petersonas
Travisas Petersonas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Teisėjams Utenoje sušvilpus rungtynių pradžią Vilniaus klubo sirgaliai užmėtė parketą popieriaus juostomis. Vos prasidėjusį mačą teko sustabdyti, o valyti aikštės puolė „Juventus“ krepšininkai ir personalas. „Lietuvos rytas“ už šį sirgalių akibrokštą turėtų sulaukti LKL baudos.

Pirmajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ pataikė net septynis tritaškius ir pirmavo 34:24.

Antrajame kėlinyje vilniečių pranašumas buvo išaugęs iki 16 taškų. Prieš didžiąją pertrauką prastai besigynę uteniškiai atsiliko 44:59.

Antroje rungtynių pusėje Utenos klubas intrigos nesugrąžino ir „Lietuvos rytas“ šventė įtikinamą pergalę.

Vilniaus klubą į priekį vedė legionieriai – po 18 taškų surinko Travisas Petersonas ir Benas Madgenas.

„Mes nepamiršome“! Tokiu šūkiu šeštadienio rungtynes su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa pasitiko Utenos „Juventus“ klubas. Nesunku suprasti, jog šis šūkis orientuotas į neseniai vykusį Karaliaus Mindaugo taurės turnyro mačą su sostinės klubu.

Tuomet Utenos ekipa po pratęsimo pralaimėjo „Lietuvos ryto“ klubui rezultatu 88:91, tačiau teisėjų sprendimai lemiamomis mačo minutėmis vis dar kaitina uteniškių kraują.

Treniruotės metu nugaros traumą patyrė ir Utenos klubui negalėjo padėti Karolis Guščikas.

21-ąją pergalę iškovojęs Vilniaus klubas susilygino su čempionato lyderiu Kauno „Žalgiriu“.

Utenos „Juventus“ su 9 pergalėmis rikiuojasi septintas.

„Juventus“: A.Irelandas 15, K.Gainesas ir L.Dendy po 14, M.Kupšas ir S.Buterlevičius po 11, A.Šikšnius ir D.Bičkauskis po 10.

„Lietuvos rytas“: T.Petersonas ir B.Madgenas po 18, R.Giedraitis 17, C.Krameris 14, M.Echodas 12.