2021 10 23

Prieš dvigubą Eurolygos iššūkį – tritaškiais prapliupusio „Žalgirio“ dominavimas

Jau artėjančią savaitę Kauno „Žalgirio“ (7-0) krepšininkų laukia dviguba Eurolygos savaitė, o ją žaliai balti turėtų pasitikti pakiliomis nuotaikomis. „Betsafe-LKL“ pirmenybėse net 18 tritaškių smeigę šalies čempionai 102:77 (27:25, 22:6, 25:17, 28:29) pervažiavo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-4).
Artūras Milaknis
Artūras Milaknis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kauniečiai įmetė net 18 tritaškių iš 33 (54,6 proc.). Tritaškiu šeimininkai pelnė ir šimtąjį rungtynių tašką – paskutinę tolimą bombą pataikė Artūras Milaknis.

Nors pirmosiomis minutėmis „Nevėžis-Optibet“ sėkmingai priešinosi favoritams, antrajame ketvirtyje Gedimino Petrausko auklėtiniai per 8 minutes sukrapštė tik 4 taškus, o apsukas padidinęs „Žalgiris“ pabėgo į priekį 49:31.

Po pertraukos Kėdainių ekipa stebuklų neparodė, o „Žalgiris“ toliau didino savo pranašumą ir užtikrintai žygiavo triuškinančios pergalės link. Po 21 minutę rungtyniavo Marekas Blaževičius ir Karolis Lukošiūnas, o 2 minutes gavo ir Titas Sargiūnas.

„Žalgiris“ žaidė be traumuotų Joffrey Lauvergne'o, Janio Strelnieko ir Emmanuelio Mudiay.

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia du labai svarbūs mūšiai Eurolygoje – antradienį dvikova Tel Avive prieš „Maccabi“, o penktadienį išvyka į Stambulą, kur kauniečių lauks „Anadolu Efes“ iššūkis.

Kauno „Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 19 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 16 (4/9 trit.), Marekas Blaževičius 14 (9 atk. kam.), Mantas Kalnietis 11 (3/3 trit., 12 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 10.

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“: Rihards Kuksiks 16, Marius Valinskas 14 (7 rez. perd.).