2018 01 27 /19:37

Principiniame mūšyje – „Neptūno“ pergalė prieš „Lietkabelį“

Šeštadienio vakarą Klaipėdoje vyko intriguojanti LKL akistata, kurioje susitiko turnyro lentelėje gretimose pozicijose esančios „Neptūno“ (16-4) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (13-8) ekipos. Atkakliai vykusiame mūšyje 83:78 (26:19, 16:19, 19:21, 22:19) sėkmė šypsojosi šeimininkams.
Renaldas Seibutis
Renaldas Seibutis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po šios pergalės trečioje pozicijoje esantys klaipėdiečiai „Lietkabelį“ lenkia jau trimis pergalėmis.

Likus žaisti pusę minutės „Lietkabelis“ atsilikinėjo tik 75:79 ir turėjo kamuolį savo rankose, bet apmaudžiai tuomet suklydo Žanis Peineris.

Nors Lukas Aukštikalnis likus žaisti 11 sekundžių dar pataikė fantastišką metimą iš toli (78:81), „Neptūno“ pergalę įtvirtino Vytauto Šulskio dvitaškis.

Šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir be atsako pelnė pirmuosius 10 taškų, tačiau šalto dušo pažadinti panevėžiečiai suskubo atsitiesti ir prisivijo 16:17.

Nors antrojo kėlinio pabaigoje uostamiesčio ekipa atstatė dviženklę persvarą 39:29, netrukus „Neptūnas“ krito į duobę ir leido varžovams perlaužti rungtynių eigą.

Prabilus komandos snaiperiams, svečiai iš Panevėžio sugebėjo laimėti atkarpą 20:5 bei po didžiosios pertraukos išsiveržti į priekį 49:44.

Kurį laiką ekipos žaidė taškas į tašką, o lemiamo ketvirčio pradžioje vėl geriau sekėsi „Neptūnui“, kuris kėliniui įpusėjus atitrūko 73:66.

„Lietkabelis“ vėl neketino pasiduoti ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę priartėjo 75:77, bet tuomet svarbų dvitaškį pataikė Renaldas Seibutis, o paskutiniosiomis sekundėmis svečiams išsigelbėti nebepavyko.

Klaipėdos ekipai pirmą kartą šį sezoną „Betsafe–LKL“ pirmenybėse padėjo iki šiol dėl traumos nežaidęs Mindaugas Kačinas.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 25, Renaldas Seibutis 21, Jerry Johnsonas 12 (8 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Žanis Peiners 19, Žygimantas Skučas 15, Simas Jasaitis 14, Kšištofas Lavrinovičius 11.