2016 01 03

Puiki „Neptūno“ gynyba paskandino „Pieno žvaigždes“

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Neptūno“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 90:79 (23:25, 24:21, 11:16, 32:16) nugalėjo „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Mažeika. Rungtynes tiesiog puikiai pradėjo Martynas Mažeika. Per pirmąsias 8 minutes praleistas aikštėje gynėjas nepriekaištingu pataikymu pelnė 11 taškų, tačiau tai „Neptūnui“ išsiveržti į priekį nepadėjo (21:21).

Apylygis žaidimas. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių komandos žaidė taškas į tašką, neleisdamos viena kitai išsiveržti į priekį. Ekipos buvo panašios ir statistinėse grafose. Abi komandos po 2 kėlinių buvo atlikusios po 8 rezultatyvius perdavimus, „Neptūnas“ suklydo 7, o „Pieno žvaigždės“ – 6 kartus. Kovoje dėl atšokusių kamuolių nedidelę persvarą turėjo pasvaliečiai (17 prieš 13).

Spurtas. Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ pasinaudojo šiek tiek slopiu „Neptūno“ žaidimu ir spurtavo. Trečiąjį kėlinį 8 taškais be atsako pradėję svečiai iš Pasvalio atitrūko 7 taškais (54:47). Nepaisant to, klaipėdiečiai nepasidavė ir ketvirtame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai (67:66).

Subyrėjo. Geros gynybos dėka iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei „Neptūno“ pranašumas tapo dviženklis (85:75). Tai galutinai palaužė krepšininkus iš Pasvalio.

„Neptūnas“: D.Zavackas (4/5 trit., 7 atk. kam.) ir D.Ewingas (3/9 trit., 7 rez. perd.) po 18, M.Girdžiūnas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) 12, M.Mažeika ir J.Grantas po 11.

„Pieno žvaigždės“: R.Moore’as (7/12 dvit., 7 atk. kam.) 18, D.Low (1/6 trit., 4 rez. perd.) 13, Ž.Skučas (9 atk. kam.) 11, D.Redikas 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas