2017 02 11

R.Kurtinaičio sugrįžimas: „Lietuvos rytas“ vos išnešė sveiką kailį Šiauliuose

Rimo Kurtinaičio sugrįžimas prie Vilniaus „Lietuvos ryto“ vairo vos neapkarto jau pirmose rungtynėse. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače vilniečiai išnešė sveiką kailį, išvykoje paskutinėmis sekundėmis palauždami „Šiaulių“ krepšininkus – 82:81 (25:23, 21:15, 23:17, 13:26).
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Lietuvos rytui“ buvo pavykę įgyti 17 taškų pranašumą. Ketvirtą kėlinį vilniečiai pradėjo pirmaudami 14 taškų, tačiau vos aštuoniese žaidę šiauliečiai nekapituliavo.

Likus minutei komandas jau skyrė vos 3 taškai (76:79). „Lietuvos ryto“ naujokas Jamesas Baronas prametė tritaškį, bet atsakomojoje atakoje iš toli nepataikė ir Darius Gvezdauskas.

Likus 10 sek. Corey Fisheris prametė vieną baudos metimą, o Martynas Echodas atsakė dvitaškiu. „Šiauliams“ prasižengus, Artūras Gudaitis sumetė du baudos metimus, padidindamas skirtumą iki 4 taškų (78:82).

Donatas Sabeckis dar spėjo paleisti fantastišką tritaškį per Roko Giedraičio rankas, tačiau nuaidėjusi sirena paskelbė vilniečių pergalę vienu tašku.

„Lietuvos ryto“ lyderis Davidas Loganas šiose rungtynėse žaidė 10 minučių, atliko vos du metimus ir pelnė 3 taškus.

„Šiauliai“: Vladyslavas Koreniukas 20, Martynas Echodas ir Darius Gvezdauskas po 16, Lukas Aukštikalnis 9.

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas 18, Laimonas Kisielius 16, Deividas Gailius ir Artūras Gudaitis po 8.