2020 01 11

Utena triumfuoja: B.Crawfordas lemiamu metimu nužudė „Rytą“

Vilniaus „Rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse nesugebėjo pasiekti revanšo prieš Utenos „Juventus“ ekipą, kuri prieš kiek daugiau nei savaitę vilniečius palaužė Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) akistatoje. Šįkart „Rytą“ nužudė Bryanto Crawfordo lemiamas dūris.
Bryant Crawford
Bryant Crawford / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Rungtynes Utenoje Žydrūno Urbono auklėtiniai po paskutinio Bryanto Crawfordo metimo laimėjo 83:81(24:25, 22:21, 19:15, 18:20).

Dar pirmajame kėlinyje Žygimantas Skučas alkūne trinktelėjo į veidą Marekui Blaževičiui. Nukentėjo ir „Ryto“ aukštaūgis, ir pats Ž.Skučas, kuriam iš alkūnės pradėjo bėgti kraujas.

Teisėjai sankcijų nesiėmė, nors D.Adomaitis žėrė daug priekaištų.

Po dviejų kėlinių komandos į rūbines patraukė esant lygiam rezultatui 46:46.

Per pirmus du ketvirčius „Juventus“ pataikė net 10 tritaškių iš 15 (66 proc.), o „Rytas“ buvo realizavęs 7 tolimus metimus iš 11 (63 proc.).

D.Adomaitis po pertraukos užsidirbo techninę pražangą, kai reikalavo, kad varžovui būtų užfiksuoti žingsniai.

Ketvirtajame kėlinyje virė įnirtinga kova. Likus žaisti minutę, rezultatas buvo lygus 81:81.

Bryantas Crawfordas tapo „Juventus“ herojumi. Amerikietis, likus 2 sekundėms, smeigė tolimą dvitaškį ir išplėšė pergalę uteniškiams.

Didvyris iš viso surinko tik 5 taškus (2/5 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud. met.).

Gytis Radzevičius nugalėtojams pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad uteniškiai antroje rungtynių pusėje nepataikė nė vieno tolimo metimo.

LKL turnyro lentelėje „Rytas“ (12-6) nusmuko į trečią vietą, praleidęs aukštyn Panevėžio „Lietkabelį“. „Juventus“ (10-8) rikiuojasi penktoje pozicijoje, bet turi tokį patį santykį kaip Klaipėdos „Neptūnas“, žygiuojantis ketvirtas.

„Juventus“: G.Radzevičius 17 (7 atk. kam.), D.Tarvydas 12, J.Jucikas 11, V.Šulskis ir I.Vaitkus po 10.

„Rytas“: P.Cruzas 17, E.Kairys 13, A.Butkevičius 12, M.Echodas 11, E.Bendžius 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas