2021 04 10

39 taškus per pirmą mačo dalį pelnęs Z.LaVine'as užfiksavo sezono rekordą

„Chicago Bulls“ taškų darymo mašina Zachas LaVine'as surengė dar vieną įspūdingą individualų pasirodymą, tačiau pergalingu keliu pastaruoju metu žygiavusi „Chicago Bulls“ (22-29) ir vėl priversta stabtelėti – svečiuose „buliai“ 108:120 (33:25, 33:28, 18:33, 24:34) turėjo pripažinti „Atlanta Hawks“ (28-25) komandos pranašumą.
Zachas LaVine'as
Zachas LaVine'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Z.LaVine'as šiame mače iš viso surinko net 50 taškų (11/19 dvit., 7/12 trit., 7/8 baud.), vienu taškeliu pagerindamas karjeros rezultatyvumo rekordą ir tapęs pirmuoju „Bulls“ krepšininku nuo Michaelo Jordano, kuriam per pirmą rungtynių pavyko pelnyti bent 30 taškų.

39 taškai per pirmą mačo dalį – trečias geriausias pasiekimas visoje NBA lygoje per pastaruosius 25 sezonus, nusileidžiant tik tragiškai pasaulį palikusiai „Lakers“ legendai Kobe Bryantui (42 tšk.) ir „Warriors“ snaiperiui Klay Thompsonui (40).

Natūralu, kad šiame sezone tokio sprogimo puolime per vieną rungtynių pusę neužfiksavo nė vienas krepšininkas. Įdomu tai, kad vienos atkarpos metu Z.LaVine'as vienas pats sumetė net 25 „Bulls“ komandos taškus iš eilės.

Tačiau net ir toks titaniškas gynėjo pasirodymas „Bulls“ klubui ketvirtosios pergalės iš eilės negarantavo. Čikagos ekipa pirmą kartą nuo 2017 metų gruodžio tikėjosi pratęsi pergalių seriją iki keturių, tačiau dabar viską turės pradėti iš naujo.

„Hawks“, kuri antrąją rungtynių pusę laimėjo net 25 taškų persvara, į priekį vedė Trae Youngas, pelnęs net 42 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir dar išskirstęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Atlanta Hawks“: Trae Youngas 42, Clintas Capela 22 (10 atk. kam.), Danilo Gallinari 20.

„Chicago Bulls“: Zachas LaVine'as 50 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Vucevičius 25 (10 atk. kam.), Coby White'as 11.

Kiti nakties rezultatai:

„Orlando Magic“ – „Indiana Pacers“ 106:111 (T.Rossas 24 / A.Holiday 20);

„Boston Celtics“ – „Minnesota Timberwolves“ po pratęsimo 145:136 (J.Tatumas 53 / K-A.Townsas 30);

„New York Knicks“ – „Memphis Grizzlies“ po pratęsimo 133:129 (RJ Barrettas 20 / J.Morantas 26);

„New Orleans Pelicans“ – „Philadelphia 76ers“ 101:94 (Z.Williamsonas 37 / T.Harrisas 23);

„Milwaukee Bucks“ – „Charlotte Hornets“ 119:127 (J.Nwora 24 / M.Bridges 26);

„Denver Nuggets“ – „San Antonio Spurs“ 121:119 (N.Jokičius 26 / D.White'as 25);

„Golden State Warriors“ – „Washington Wizards“ 107:110 (S.Curry 32 / R.Hachimura 22);

„Los Angeles Clippers“ – „Houston Rockets“ 126:109 (K.Leonardas 31 / C.Woodas 23).