2018 12 01

54 tritaškius paleidę „Rockets“ krepšininkai sutriuškino griūnančią „Spurs“

Clintas Capela pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, o Jamesas Hardenas įmetė 23 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų rungtynėse, kuriose „Houston Rockets“ (10-11) krepšininkai 136:105 sudaužė krizę išgyvenančią „San Antonio Spurs“.
Chrisas Paulas pelnė 14 taškų, o „Rockets“ palaužė „Spurs“ ekipą.
Chrisas Paulas pelnė 14 taškų, o „Rockets“ palaužė „Spurs“ ekipą. / „Scanpix“/AP nuotr.

San Antonijuje susitiko dvi stringančios komandos, nepratusios prie tokių prastų rezultatų.

„Rockets“ sugebėjo nutraukti keturių nesėkmių seriją.

„Spurs“ šį sezoną turi dviem pralaimėjimais daugiau nei pergalių, o taip atsitiko pirmą kartą nuo 2009 metų lapkričio, kai sezono pradžia buvo 4-6. Prieš tai San Antonijaus klubas buvo patyręs sutriuškinimą 37 taškais Mineapolyje.

„Aš ir pats turiu padaryti savo darbą geriau“, – sakė „Spurs“ treneris Greggas Popovichius, kurio treniruojama komanda pirmą kartą per jo ilgą karjerą dvejas rungtynes pralaimėjo daugiau nei 30 taškų skirtumu.

Hiustono krepšininkai jau iki pertraukos buvo įmetę 70 taškų. Dar 40 pridėjo per trečią kėlinį. Svečiai iš viso pataikė 22 tritaškius, metę net 54 kartus iš toli.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ aukštaūgis Isaiah Hartensteinas per 3 minutes nugalėtojų gretose taškų nepelnė.

„Spurs“ 10 taškų pelnė italas Marco Belinelli, 8 pridėjo latvis Davisas Bertanis.

San Antonijaus komanda yra priešpaskutinė Vakarų konferencijoje. To nėra buvę nuo 1996-1997 metų sezono po kurio klubas gavo naujokų biržoje Timą Duncaną.

Šis sezonas – permainų sezonas San Antonijuje. Iškeitę Kawhi Leonardą į Torontą, praradę Tony Parkerį ir Manu Ginobili, jie turi devynis jaunus žaidėjus mieste.