2019 04 21 /08:37

„76ers“, „Bucks“ ir „Rockets“ – per žingsnį nuo kito atkrintamųjų etapo

„Philadelphia 76ers“, „Milwaukee Bucks“ ir „Houston Rockets“ laimėjo naktį iš šeštadienio į sekmadienį vykusius savo susitikimus ir NBA atkrintamosiose yra per žingsnį nuo konferencijų pusfinalių.
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svarbų žingsnį link Rytų konferencijos pusfinalio žengė „Philadelphia 76ers“ ekipa, ketvirtajame ketvirtfinalio serijos mače 112:108 (24:33, 33:30, 28:28, 27:17) svečiuose pranokusi „Brooklyn Nets“.

Šioje serijoje 3-1 pirmauja Filadelfijos ekipa.

Viskas šioje dvikovoje dramatiškai sprendėsi lemiamomis akimirkomis, o per paskutines 3 minutes pirmaujanti ekipa keitėsi net 7 kartus.

Likus žaisti apie pusę minutės „Nets“ dar buvo priekyje, bet Mike'as Scottas tolimu metimu persvėrė mačo svarstykles Filadelfijos naudai (110:108).

Išsigelbėjimui Bruklino komanda turėjo 19 sek., bet Jarrettas Allenas suklydo, o Tobiasas Harrisas nuo baudų metimo linijos metė taikliai ir įtvirtino pergalę.

Mačą „76ers“ baigė be trečiajame kėlinyje iš aikštės išvaryto vieno savo lyderių Jimmy Butlerio. Jis sukipišavo su Jaredu Dudley.

Penktasis serijos mače iš antradienio į trečiadienį bus žaidžiamas Filadelfijoje.

„Nets“: Carisas LeVertas 25, D’Angelo Russellas ir Jarrettas Allenas po 21, Spenceris Dinwiddie 18, Joe Harrisas 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 31 (16 atk. kam., 7 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 24 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Benas Simmonsas 15 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), Jimmy Butleris 11.

Kitame Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače „Milwaukee Bucks“ jau 3-0 pirmauja prieš „Detroit Pistons“. Dvi pirmąsias serijos rungtynes svečiuose pralaimėję Detroito krepšininkais neatsilaikė sugrįžę ir į savo tvirtovę – 103:119 (24:32, 30:35, 24:33, 25:19).

Šiame mače intriga nepakvipo ir prasidėjus ketvirtam kėliniui viskas jau buvo aišku.

Milvokio komanda triuškino savo oponentus ir laimėjo pirmas tris atkrintamųjų rungtynes pirmą kartą nuo 1986-ųjų.

Šiame mače į aikštę jau sugrįžo pirmus du serijos mačus dėl traumos praleidęs „Pistons“ lyderis Blake'as Griffinas. Jis pelnė 27 taškus ir buvo rezultatyviausias savo komandoje, bet išgelbėti šeimininkų nepajėgė.

„Pistons“: Blake'as Griffinas 27 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Reggie Jacksonas 15 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Wayne‘as Ellingtonas 13, Andre Drummondas 12 (12 atk. kam.), Ishas Smithas 11.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 20 (8 atk. kam.), Brookas Lopezas (7 atk. kam.) ir Ericas Bledsoe po 19, Ersanas Ilyasova 15, Giannis Antetokounmpo 14 (10 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12, George‘as Hillas 11.

Trečiajame mače „Houston Rockets“ svečiuose 104:101 (28:30, 22:25, 24:21, 30:25) pranoko „Utah Jazz“.

Iniciatyvą svečiai perėmė tik ketvirtajame kėlinyje. Likus 10 sek. Jutos komanda turėjo šansą išsigelbėti. Trimis taškais atsiliekančius šeimininkus bandė gelbėti Donovanas Mitchellas, bet visiškai laisvas nepataikė iš toli, o P.J.Tuckeris nuo baudų metimo linijos neklydo.

Keistai mačas klostėsi „Rockets“ lyderiui Jamesui Hardenui. Ketvirtojo kėlinio viduryje gynėjas buvo prametęs visus 15 savo dvitaškių, tačiau lemiamomis minutėmis vis tiek ėmėsi iniciatyvos ir mačą baigė su 22 taškais.

Šiame Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje Teksaso komanda jau pirmauja 3-0. Ketvirtasis mačas vėl bus žaidžiamas Jutoje.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 34, Derrickas Favorsas 13, Rudy Gobertas (8 atk. kam., 7 blk.) ir Ricky Rubio (6 rez. perd.) po 10

„Rockets“: Jamesas Hardenas 22 (3/20 metimų 14/16 baudų, 10 rez. perd., 6 per. kam.), Chrisas Paulas 18, Ericas Gordonas ir P.J.Tuckeris (10 atk. kam.) po 12, Clintas Capela (14 atk. kam.) ir Austinas Riversas po 11.