2021 11 15

A.Karnišovo „Bulls“ kopia aukštyn – nutraukė varžovų pergalių seriją

Artūro Karnišovo vadovaujama „Chicago Bulls“ (9-4) ekipa pasiekė ypač saldžią pergalę. „Buliai“ svečiuose 100:90 (30:17, 24:28, 23:26, 23:19) nukovė „Los Angeles Clippers“ (8-5) ir nutraukė jų septynių iš eilės pergalių seriją.
DeMaras DeRozanas
DeMaras DeRozanas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Clippers“ trumpai pirmavo pirmajame kėlinyje, bet greitai iniciatyvą perėmę svečiai iš Čikagos antrajame ketvirtyje susikrovė 17 taškų pranašumą (34:17) bei turėjo persvarą tris pirmuosius kėlinius.

Visgi septyniais taškais iš eilės ketvirtą kėlinį pradėję „Clippers“ po labai ilgos pertraukos rezultatą persvėrė – 78:77.

Tačiau tuomet jau sekė „Bulls“ eilė. DeMaro DeRozano vedami svečiai pelnė 9 taškus iš eilės ir iniciatyva vėl priklausė jiems (86:78).

Reggie Jacksonas dar bandė atkurti intrigą, kai likus mažiau nei dviem minutėms pataikė tritaškį ir rezultatas tapo 90:96, bet Zacho LaVine'o ir D.DeRozano metimai galutinai užbraukė „Clippers“ viltis.

Į pergalę „Bulls“ vedė įspūdingai sezoną pradėjęs ir šį kartą 35 taškus 11/15 dvit., 1/1 trit., 10/11 baud.) pelnęs D.DeRozanas. Jis dar atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Z.LaVine'as pridėjo 29 taškus (5/14 dvit., 6/13 trit., 1/1 baud.) ir 8 sugriebtus kamuolius.

Įdomu tai, kad tiek šie du žaidėjai, tiek dar vienas „Bulls“ starto penketo narys Lonzo Ballas yra tampriai susiję su Los Andželu: D.DeRozanas šiame mieste gimė ir augo, o Z.LaVine'as ir L.Ballas – studijavo.

„Bulls“ gretose šiame mače nežaidė dar vienas su Los Andželu susijęs žaidėjas – taip pat šio miesto universiteto komandoje žaidęs Nikola Vučevičius, kuris praėjusią savaitę atsidūrė COVID-19 protokoluose.

„Bulls“ po šios pergalės lieka Rytų konferencijos lyderių gretose ir atsilieka tik nuo „Washington Wizards“ (9-3) bei „Brooklyn Nets“ (10-4) komandų.

„Clippers“ Vakaruose užima šeštąją vietą.

„Clippers“: Paulas George'as 27 (5/15 dvit., 2/10 trit., 11/11 baud., 11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 21, Reggie Jacksonas 13 (4/17 metimai).

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 35 (11/15 dvit., 10/11 baud., 7 atk. kam.), Zachas LaVine'as 29 (6/13 trit., 8 atk. kam.), Lonzo Ballas 10 (4/14 metimai).