2022 10 25

A.Karnišovo klubas patiesė pergalingai žingsniavusius NBA vicečempionus

Artūro Karnišovo vadovaujama „Chicago Bulls“ (2-2) įsirašė antrą sezono pergalę, 120:102 (30:39, 35:15, 35:25, 20:23) namuose įveikdama „Boston Celtics“ (3-1) ir taip nutraukė dviejų pralaimėjimų atkarpą.
Jaysonas Tatumas
Jaysonas Tatumas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bostono komanda buvo viena iš trijų NBA ekipų, kuri šį sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš eilės.

Pralaimėjimo kartėlio kol kas NBA nepatyrė tik dvi ekipos – „Portland Trail Blazers“ ir „Milwaukee Bucks“.

„Buliai“ ir šiame mače turėjo nemažai vargo. Principiniai priešininkai iš Bostono startavo atkarpa 12:0, o vėliau turėjo ir 19 taškų persvarą.

Šeimininkai tiestis pradėjo antrajame kėlinyje, kai šovė į priekį atkarpa 26:5 ir taip perėmė iniciatyvą (64:49).

Trečiajame kėlinyje „Celtics“ strategui Joe Mazzullai buvo skirtos dvi techninės pražangos ir jis buvo pašalintas iš aikštės.

Būtent trečiajame kėlinyje „Bulls“ perlaužė rungtynes ir paskutinė mačo atkarpa intriga nekvepėjo.

Čikagos komandai Nikola Vučevičius per 30 minučių pelnė 18 taškų, atkovojo 23 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai su 25 taškais talkino DeMaras DeRozanas.

Bostono ekipos gretose su 26 taškais išsiskyrė Jaysonas Tatumas.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 25, Ayo Dosunmu 22, Zachas LaVine'as 19, Nikola Vučevičius 18, Derrickas Jonesas 10.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 26, Jaylenas Brownas 21, Malcolmas Brogdonas 12, Marcusas Smartas 11.