Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 20d. 19:46

A.Karnišovo paskyrimu patenkintas „Bulls“ savininkas: „Išsirinkome protingą lyderį“

Jerry Reinsdorfas ir Artūras Karnišovas
„Scanpix“ nuotr. / Jerry Reinsdorfas ir Artūras Karnišovas

Artūras Karnišovas tapo vos trečiuoju „Chicago Bulls“ krepšinio operacijų vadovu nuo 1985 m., kai klubą įsigijo Jerry Reinsdorfas. Kartu su lietuviu, į Čikagą persikėlė ir naujasis generalinis vadybininkas Marcas Eversley. „Bulls“ savininkas įsitikinęs, kad pasamdęs šiuos du žmones jis priėmė teisingą sprendimą.

Su „NBC Sports Chicago“ kalbėjęs 84-erių amerikietis, kuriam priklauso dar ir beisbolo „Chicago White Sox“ komanda, tvirtino apie A.Karnišovą ir M.Eversley išgirdęs daug gerų atsiliepimų.

„Esu patenkintas dėl šių vyrukų. Kalbėdamas su Artūru ir klausydamasis, ką apie jį kalba kiti, esu įsitikinęs, kad priėmėme teisingą sprendimą. Jis neturi didelio ego, bet nėra ir drovus. Jo charakteris atrodo subalansuotas, o krepšinyje jis labai protingas. Tai aš supratau iš mūsų pokalbių“, – pasakojo J.Reinsdorfas.

Priešingai nei paskiriant ankstesnius krepšinio operacijų vadovus Jerry Krause'ą ir Johną Paxsoną, šįkart paiešką vykdė ne pats J.Reinsdorfas, o jo sūnus Michaelas. Tačiau galutiniame pokalbyje dalyvavo ir pats „Bulls“ savininkas.

„Scanpix“ nuotr./Garas Formanas and Johnas Paxsonas (kairėje) užleidžia Čikagos komandos vairą A.Karnišovui.
„Scanpix“ nuotr./Garas Formanas and Johnas Paxsonas (kairėje) užleidžia Čikagos komandos vairą A.Karnišovui.

„Mano tėtis vis tiek yra viršininkas, – aiškino M.Reinsdorfas. – Tad paskutiniame interviu dalyvavo ir jis, o pokalbis vyko video formatu. Po to pokalbio buvo aišku, kad turime naują krepšinio operacijų vadovą. Iš karto po jo tėtis man pasakė kažką panašaus į „niekada nemaniau, kad rasi kažką tokio gero, kaip Artūras“. Tad žinojau, jog baigėme paiešką ir jau tą patį vakarą susitarėme su Artūru.“

J.Reinsdorfas padėkojo ir J.Paxsonui, kuris iš krepšinio operacijų vadovo posto pasislinko į vyriausiojo patarėjo rolę.

„Johnas atėjo pas mane su Michaelu ir pasakė, kad turime padaryti pakeitimus. Tad mes atlikome paiešką, suradome žmones, pasikalbėjome su jais. Galiausiai, pasišnekėjau ir Artūru. Paieškose neturėjau didelio vaidmens, bet esu įsitikinęs, kad išsirinkome protingą lyderį“, – tikino J.Reinsdorfas.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek