2022 10 30

Aikštėje viską daręs J.Valančiūnas ir „Pelicans“ nugalėjo Los Andžele

NBA čempionate sekmadienio vakarą Naujojo Orleano „Pelicans“ su Jonu Valančiūnu išvykoje parbloškė Los Andželo „Clippers“ 112:91 ir į savo sąskaitą įsirašė 4 pergalę (6 rungtynės).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Clippers“, pirmajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą, tačiau po pertraukos „Pelicans“ visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas, vis didino persvarą ir nesuteikė galimybių šeimininkams net pagalvoti apie išsigelbėjimą.

J.Valančiūnas žaidė beveik 24minutes, per jas pelnė 11 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, perėmė 1, prarado 3, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Rezultatyviausi „Pelicans“ ekipoje buvo CJ McCollumas (22 taškai), Zionas Williamsonas (21 taškas, 12 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir Naji Marshallas (17).

Šeimininkams Normanas Powellas surinko 18 taškų, Paulas George‘as – 14, o Marcusas Morrisas – 12.

„Clippers“ sezoną pradėjo 2 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais.