2022 11 16

Akistatoje su buvusia ekipa – prasčiausias J.Valančiūno pasirodymas šį sezoną

Jonas Valančiūnas aikštelėje atrodė kaip niekada blankiai, bet tai „New Orleans Pelicans“ (8-6) ekipai nesutrukdė namuose 113:102 (32:35, 27:25, 30:27, 24:15) įveikti „Memphis Grizzlies“ (9-6) – komandos, kurioje uteniškis žaidė prieš atvykdamas į Naująjį Orleaną.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, JV šiame mače žaidė tik 14 minučių ir pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Tai buvo prasčiausias Jono pasirodymas NBA arenose šį sezoną. Svarbu pažymėti ir tai, kad trečiame mače iš eilės J.Valančiūnas nesugeba pasiekti dviženklės taškų žymos.

Prieš tai dvikovose su „Portland Trail Blazers“ ir „Houston Rockets“ jis pelnė atitinkamai 7 ir 8 taškus.

„Pelicans“ šiame mače vertėsi be traumuoto Ziono Williamsono.

Šeimininkai viso mačo metu išlaikė kontrolę, o lemiamą kirtį atliko ketvirto kėlinio pradžioje, kai laimėjo atkarpą 15:4.

Ja Morantas svečiams pelnė 36 taškus, o „Pelicans“ į pergalę vedė 30 taškų pelnęs CJ McCollumas bei po krepšiais J.Valančiūną solidžiai pavadavęs Larry Nance'as, kuris per 31 minutę surinko 19 taškų.

Antrą sykį paeiliui laimėjęs Naujojo Orleano klubas Vakarų konferencijoje žengia septintas.

„Pelicans“: CJ McCollumas 30, Brandonas Ingramas ir Larry Nance'as – po 19, Trey Murphy 13, Jose Alvarado 12, Herbertas Jonesas 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 36, Dillonas Brooksas 19, Brandonas Clarke'as 15.