2018 11 09

Antausis NBA čempionams ir S.Curry trauma – „Bucks“ sutriuškino „Warriors“

Antrą pralaimėjimą patyrė NBA čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ (10-2) krepšininkai.
Stephenas Curry
Stephenas Curry / „Scanpix“/AP nuotr.

Juos namuose 134:111 (32:29, 32:22, 41:28, 29:32) sudorojo ir aštuonių pergalių seriją nutraukė „Milwaukee Bucks“ (9-2).

Tai buvo pirmasis „Warriors“ sezono pralaimėjimas namų arenoje.

Puikiai sezoną pradėjusiai Milvokio ekipai tai buvo jau devinta pergalė. „Bucks“ pralaimėjo dukart.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė Stephenas Curry, kuris pasitempė klubo raumenį. Rezultatyviausias NBA krepšininkas nebegrįžo į rungtynes.

Per 26 minutes jis spėjo pelnyti 10 taškų ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias NBA čempionų komandoje buvo Klay Thompsonas, surinkęs 24 taškus.

Milvokio ekipai 26 pelnė Ericas Bledsoe, 24 – Giannis Antetokounmpo.

„Warriors“: K.Thompsonas 24, K.Durantas 17, Q.Cookas 15, D.Jonesas 12, S.Curry 10.

„Bucks“: E.Bledsoe 26, G.Antetokounmpo 24, M.Brogdonas 20, K.Middletonas 17, P.Connaughtonas 15.