2019 12 16

Atlantoje – L.Jameso ir A.Daviso šou bei dramatiškas „Lakers“ išsigelbėjimas

Įspūdingo grožio trilerį išvydo NBA sirgaliai Atlantoje. Čia LeBrono Jameso vedamas „Los Angeles Lakers“ (24-3) klubas 101:96 (24:25, 31:23, 27:30, 19:18) pranoko „Atlanta Hawks“ (6-21).

Puikų pasirodymą surengęs L.Jamesas per 37 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 4 kartus suklydo.

Žibėjo ir jo porininkas Anthony Davisas, pridėjęs 27 taškus ir 13 atkovotų kamuolių.

Nors likus keturioms minutėms „Lakers“ turėjo saugią aštuonių taškų persvarą, dvikovos pabaigoje turėjo kaip reikiant pavargti.

Likus 19,8 sek po DeAndre Hunterio taiklių baudų iš svečių persvaros liko vos du taškai (98:96).

Tada „Hawks“ prasižengė prieš L.Jamesą, o šiam prametus baudą, turėjo šansą išsigelbėti.

Vis dėlto Camo Reddisho tritaškis buvo netaiklus, o Danny Greenas baudomis įtvirtino „Lakers“ pergalę.

Tolimus metimus Los Andželo komanda metė vos 16 proc. taiklumu – 5 iš 31.

„Hawks“: Trae Youngas 30 (7 rez. perd.), Jabari Parkeris 12, Damianas Jonesas ir Camas Reddishas po 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 27 (13 atk. kam.), Rajonas Rondo (7 atk. kam.) ir Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as po 11, Danny Greenas 10.