2021 04 08

Atlantoje „vanagus“ draskęs J.Valančiūnas įsirašė į „Grizzlies“ istoriją

Jonas Valančiūnas toliau rašo „Memphis Grizzlies“ (26-23) istoriją. Lietuvio vedamas Tenesio klubas svečiuose užtikrintai laimėjo akistatą prieš „Atlanta Hawks“ (27-25) 131:113 (29:34, 38:30, 43:23, 21:26).
Jonas Valančiūnas emocingas per rungtynes su „Wizards“.
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo ketvirta Tayloro Jenkinso vyrų pergalė iš eilės. Memfio komanda Vakarų konferencijoje toliau keliauja atkrintamųjų grafiku ir užima aštuntą vietą.

J.Valančiūnas šį kartą per 26 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir nė karto nesuklydo.

Tai buvo 19-asis lietuvio mačas iš eilės, kai jis atkovojo bent 10 kamuolių. Taip jis pasiekė „Grizzlies“ franšizės visų laikų rekordą.

Lemiamą spurtą svečiai surengė po didžiosios pertraukos, kai šovė į priekį 17:4 ir įgijo 21 taško pranašumą.

Ši atkarpa tapo lemiama ir „vanagai“ atsitiesti nesugebėjo.

Rezultatyviau už JV šiame mače žaidė tik „Grizzlies“ gretose iššovęs Graysonas Allenas (30 taškų) ir „Hawks“ lyderis Bogdanas Bogdanovičius (24).

Atlantos komanda yra viena Rytų konferencijos lyderių ir užima penktą vietą. Prieš šią dvikovą „Hawks“ buvo laimėjusi keturis mačus iš eilės.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 24, Trae Youngas 14 (11 rez. perd.), Kevinas Huerteris, Onyeka Okongwu (11 atk. kam.) ir Lou Williamsas – po 13, Solomonas Hillas 10.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 30, Ja Morantas ir Jonas Valančiūnas po 19, Dillonas Brooksas 17, Kyle'as Andersonas 16, Tyusas Jonesas 10.