2018 04 21

B.Bogdanovičiaus tritaškiai parbloškė „Cavs“: „Pacers“ serijoje išsiveržė į priekį

„Indiana Pacers“ panaikino 17 taškų deficitą, kurį turėjo po dviejų kėlinių, ir trečiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse namuose įveikė „Cleveland Cavaliers“ 92:90 (20:31, 20:26, 23:12, 29:21). Serijoje „Pacers“ pirmauja 2:1.
Bojan Bogdanovičius
Bojan Bogdanovičius / „Scanpix“ nuotr.

„Cavs“ reguliariajame sezone buvo laimėję visas 39 rungtynes, kuriose būdavo priekyje po trijų kėlinių. Tačiau „Pacers“ šią taisyklę sulaužė.

Bojanas Bogdanovičius įsūdė 7 tritaškius iš 9-ių ir tapo pagrindiniu pergalės kalviu.

Likus žaisti 53 sek., jau „Pacers“ turėjo 7 taškų pranašumą (91:84), tačiau svečiai sugebėjo susikurti šansą išplėšti pergalę.

LeBronas Jamesas pataikė iš toli, tą patį, likus 7 sek., padarė ir Kevinas Love (91:90). Darrenas Collisonas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau desperatiškas tolimas J.R.Smitho metimas nebuvo tikslus.

Domantas Sabonis per 24 minutes prie pergalės prisidėjo 7 taškais (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, bet dukart suklydo.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 30 (7/9 trit.), Victoras Oladipo 18 (7 rez. perd.), Thaddeusas Youngas 12, Mylesas Turneris (10 atk. kam.) ir Lance’as Stephensonas po 8, Domantas Sabonis 7.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 28 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kl.), Kevinas Love 19, George’as Hillas 13, J.R. Smithas ir Rodney Hoodas po 8.

Kitose rungtynėse „Toronto Raptors“ patyrė pralaimėjimą Vašingtone, o „Milwaukee Bucks“ namuose 116:92 (27:12, 31:23, 27:32, 31:25) įveikė „Boston Celtics“ ir sušvelnino serijos rezultatą 1-2.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 23, Giannis Antetokounmpo 19, Ericas Bledsoe ir Jabari Parkeris po 17, Thonas Makeris 14.

„Celtics“: Al Horfordas 16, Gregas Monroe 15, Jaysonas Tatumas 14, Jaylenas Brownas 11.