Be LeBrono – nė iš vietos: „Cavaliers“ ir vėl skaudžiai pralaimėjo

„Cleveland Cavaliers“ be LeBrono Jameso po pratęsimo nusileido „Miami Heat“ ekipai, kuri vis dar kovoja dėl vietos atkrintamosiose. „Golden State Warriors“ po atkaklios kovos nusileido „Utah Jazz“ krepšininkams.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Miami Heat“ (40-41) – „Cleveland Cavaliers“ (51-30) 124:121 (24:37, 32:23, 24:31, 28:17, 16:13)

Majamio klubui tai buvo itin svarbi pergalė. Jie išsaugojo šansus patekti į kitą etapą. Viskas spręsis paskutinio turo rungtynėse su „Washington Wizards“.

Rytų konferencijoje „Heat“ vis dar rikiuojasi devinti ir atsilieka nuo „Chicago Bulls“ ir „Indiana Pacers“ ekipų. Kad Majamio krepšininkai patektų į atkrintamąsias, Čikagos ir Indianos ekipos privalo pralaimėti paskutines rungtynes.

Majamio klubo pergalę lėmė 24 taškus surinkęs Tyleris Johnsonas, kuris pratęsimo pabaigoje pataikė keturis baudos metimus iš eilės. Ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ dar turėjo dviženklį pranašumą, bet antrą vakarą iš eilės jį iššvaistė ir pralaimėjo.

Hassanas Whiteside'as pelnė 23 taškus ir atkovojo 19 kamuolių.

„Cavaliers“ ekipoje rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė 35 taškus pelnęs Deronas Williamsas.

Klivlando ekipai nepadėjo smulkią traumą patyręs LeBronas Jamesas. Be savo lyderio „Cavaliers“ pralaimėjo visas septynerias sezono rungtynes.

Aikštėje taip pat pat nepasirodė Kyrie Irvingas ir Tristanas Thompsonas.

Rytų konferencijos viršūnėje „Cavaliers“ viena pergale atsilieka nuo „Boston Celtics“. NBA čempionai reguliarųjį sezoną užbaigs akistata su Toronto krepšininkais.

„Heat“: T.Johnsonas 24, H.Whiteside'as 23, J.Richardsonas 19, J.Johnsonas 16, G.Dragičius 15, W.Ellingtonas 12.

„Cavaliers“: D.Williamsas 35, K.Love'as 25, C.Frye 21, K.Korveris 18, I.Shumpertas 11.

„Golden State Warriors“ (66-15) – „Utah Jazz“ (50-31) 99:105 (33:32, 18:17, 23:25, 25:31)

Kova tarp pirmosios ir ketvirtosios vietos Vakarų konferencijoje buvo tikrai karšta. Likus žaisti dvi minutes, rezultatas dar buvo 96:94, bet „Jazz“ spurtavo 7:0 ir šventė pergalę.

Jutos ekipa nutraukė „Warriors“ keturiolikos pergalių iš eilės seriją.

Rudy Gobertas pelnė 17 taškų ir atkovojo 18 kamuolių.

Stephenas Curry buvo rezultatyviausias „Warriors“ ekipoje ir pelnė 28 taškus. Dvigubą dublį pridėjo Kevinas Durantas – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Warriors“: S.Curry 28, K.Durantas 16, J.McGee 11.

„Jazz“: G.Hillas 20, J.Johnsonas 19, R.Gobertas 17, S.Mackas 16, J.Inglesas 11, B.Diaw 10.