2021 01 21

Bruklino didysis trejetas pelnė beveik 100 taškų, bet pralaimėjo 58 minučių trilerį

„Brooklyn Nets“ (9-7) sirgaliai pagaliau sulaukė visų trijų ryškiausių komandos žvaigždžių aikštėje vienu metu, tačiau net ir beveik 100 taškų pririnkę Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas ir Kyrie Irvingas „tinkleliams“ pergalės neatnešė. Bruklino klubas svečiuose dviejų pratęsimų trileryje krito prieš „Cleveland Cavaliers“ (7-7) – 135:147 (23:28, 26:23, 29:36, 35:26, 14:14, 8:20).
Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas, Kyrie Irvingas
Kevinas Durantas, Jamesas Hardenas, Kyrie Irvingas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmą sykį visi kartu rungtyniavę „Nets“ lyderiai kartu įmetė net 96 taškus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo K.Durantas, kuris per 50 minučių pelnė 38 taškus (9/16 dvit., 3/9 trit., 11/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išskirstė 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 4 metimus.

Po septynerių iš eilės praleistų rungtynių ant parketo grįžęs K.Irvingas per 48 minutes pelnė 37 taškus (12/20 dvit., 3/8 trit., 4/5 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Savo ruožtu net 50,5 minutės žaidęs J.Hardenas pasižymėjo trigubu dubliu – 21 taškas (3/8 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Nepaisant solidaus „Nets“ žvaigždžių pasirodymo, visas jas nustelbė „Cavaliers“ gynėjas Collisas Sextonas, pelnęs net 42 taškus (11/18 dvit., 5/11 trit., 5/9 baud.).

„Nets“ ketvirtajame kėlinyje buvo besivejančių vaidmenyje – likus žaisti 7 minutes jie atsiliko 92:104, bet išplėšė pratęsimą po spurto 21:9.

Per pridėtas minutes Bruklinas susikrovė ankstyvą pranašumą (118:113), bet jo neišlaikė. Antrąjį pratęsimą Klivlando ekipai tritaškiu likus 1,2 sek. išplėšė ne kas kitas, o C.Sextonas, pataikęs per iškeltas K.Irvingo rankas.

Išvengę pralaimėjimo pirmajame pratęsime, antrajame „kavalieriai“ dominavo. Papildomas minutes jie pradėjo atkarpa 18:4, atitrūko net 145:131 ir išsaugojo pergalingą pranašumą.

„Kai kuriais momentais atrodėme kiek pasimetę, bet tai natūralu, nes jie žaidė kartu pirmą kartą. Dar buvo dvejonių prieš priimant sprendimus, – po mačo apie savo komandos žaidimą kalbėjo Bruklino ekipos strategas Steve'as Nashas. – Pradėjome rungtynes daug klysdami. Vėliau tą ištaisėme ir sugrįžome į rungtynes, bet, žinoma, turime geriau gintis. Žaidėjai dar tik pradeda jausti vienas kitas, o šis procesas truks visus metus.“

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 42 (11/18 dvit., 5/11 trit.), Cedi Osmanas 25 (4/9 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Taureanas Prince'as 17 (7 atk. kam.), Larry Nance'as (3/5 trit., 8 atk. kam.) ir Damyeanas Dotsonas (3/6 trit.) po 15, Andre Drummondas 13 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (11 atk. kam., 4 blk.).

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (9/16 dvit., 11/13 baud., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 4 blk.), Kyrie Irvingas 37 (12/20 dvit.), Jamesas Hardenas 21 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jeffas Greenas 16 (7 atk. kam., 4/7 trit.), DeAndre Jordanas 13.