2021 01 24

Bruklino žvaigždynas užtemdė „Heat“ aukštūgio rekordą

Kevinas Durantas pelnė 31 tašką, Kyrie Irvingas 28, James Hardenas prisidėjo kitaip, o trijų žvaigždžių vedamas „Brooklyn Nets“ klubas (10-8) šeštadienį 128:124 įveikė „Miami Heat“ komandą (6-9), kuriai net 41 tašką pelnė Bamas Adebayo.
Kyrie Irvingas per ketvirtą kėlinį pelnė 18 taškų „Brooklyn Nets“ klubui.
Kyrie Irvingas per ketvirtą kėlinį pelnė 18 taškų „Brooklyn Nets“ klubui. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Miami Heat

K.Durantas ir K.Irvingas rūpinosi taškų rinkimu, o J.Hardenas pelnė 12 taškų, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius per pirmąsias Didžiojo trejeto laimėtas rungtynes.

Prieš tai „Nets“ pralaimėjo be gynybos vykusias dvejas rungtynes Klivlande, o dabar irgi turėjo daugybę bėdų stabdant Majamio krepšininkus, kurie prieš tai Toronte surinko tik 81 tašką.

„Ne kasdien pamatysi tokią kolekciją vaikinų, žaidžiančių drauge per NBA istoriją, tad norime tuo pasinaudoti“, – puolimo buvo patenkintas K.Irvingas.

Šis gynėjas patempė Buklino komandą, pelnęs 12 taškų per paskutines šešias minutes, kai „Heat“ krepšininkai buvo beveik panaikinę 18-os taškų deficitą. Iš viso per ketvirtą kėlinį K.Irvingas surinko 18 taškų.

„Visi šie trys vaikinai, jei yra velniškai talentingi. Dėl kamuolio valdymo, taiklumo, gebėjimo pamatyti laisvus žaidėjus, – todėl jie ir yra vieni geriausių šiame versle, – sakė Majamio komandos treneris Erikas Spoelstra. – Tokius metimus gali pataikyti tik didūs žaidėjai.“

Goranas Dragičius pridėjo 19 taškų Majamio komandai, liekančiai be Jimmy Butlerio ir Tylerio Herro.

Šįkart atakos vyko per vidurio puolėją B.Adebayo, kurio rezultatyvumo rekordas lygoje iki šiol buvo 30 taškų. Šeštadienį jis pelnė 41, o taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Norėčiau geriau gauti pergalę. 40 man nieko nereiškia, jei nelaimime“, – sakė B.Adebayo.

Praėjusį sezoną NBA finalą pasiekusi Majamio komanda dabar Rytų konferencijoje tėra dvylikta. Vienu favoritu laikomas Bruklino klubas rikiuojasi penktas.

Visų NBA šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Brooklyn Nets“ – „Miami Heat“ 128:124

„Detroit Pistons“ (D.Sirvydis registruotas, bet nežaidė) – „Philadelphia 76ers“ 110:114

„Minnesota Timberwolves“ – „New Orleans Pelicans“ 120:110

„Chicago Bulls“ – „Los Angeles Lakers“ 90:101

„Dallas Mavericks“ – „Houston Rockets“ 108:133

„Phoenix Suns“ – „Denver Nuggets“ 112:120

„Utah Jazz“ – „Golden State Warriors“ 127:108.