TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“

Buvusi NBA žvaigždė į krepšinį grįžo rezultatyvi, bet ne itin taikli

Isaiah Thomasas
Isaiah Thomasas / „Scanpix“ nuotr.

Buvusi NBA lygos žvaigždė praėjusią naktį pasirodė G lygoje.

175 cm ūgio I.Thomasas iš karto tapo rezultatyviausiu mačo žaidėju.

Tiesa, taiklumu po ilgos pertraukos be krepšinio 35-erių amerikietis pasigirti negalėjo.

Per 39 minutes jis pelnė 32 taškus, pataikydamas tik 5 tritaškius iš 17, 2 dvitaškius iš 6 ir 7 baudas iš 8.

I.Thomaso vedama „Salt Lake City Stars“ (12-13) ekipa 127:116 pranoko „Texas Legends“ (14-12) krepšininkus.

Iki šių rungtynių paskutinį sykį oficialų mačą I.Thomasas buvo sužaidęs dar 2022-aisiais, kuomet keitė net tris komandas NBA lygoje.

„Scanpix“/AP nuotr./Isaiah Thomasas

Geriausią savo sezoną jis sužaidė dar 2016-2017 metais. Nedideliu ūgiu, bet greičiu ir taiklumu sirgalius žavėjęs amerikietis tuomet stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje rinko įspūdingą statistiką su „Boston Celtics“ apranga – po 28 taškus ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti