2018 02 13

Čempionai braižė derinius patys, o „Warriors“ nesunkiai nugalėjo

NBA titulą ginantis „Golden State Warriors“ (44-13) pasismagino dar kartą. Šį sykį Steve'o Kerro auklėtiniai savoje aikštėje 129:83 (25:24, 37:21, 37:26, 30:12) sutriuškino „Phoenix Suns“ (18-40).
Draymondas Greenas komandos draugams rodo derinį
Draymondas Greenas komandos draugams rodo derinį / „Scanpix“ nuotr.

Kiek labiau savo varžovams Arizonos ekipa sugebėjo pasipriešinti tik pirmajame kėlinyje, tačiau po pertraukėlės viskas pradėjo judėti viena kryptimi.

Antrajame kėlinyje vienas Stephenas Curry surinko 10 taškų ir praraja tarp ekipų pradėjo augti.

Finikso ekipa paskutinį kartą „Warriors“ teritorijoje laimėjo 2011-aisiais. Auksinės Valstijos ekipa savo varžovus įveikė jau dvylika sykių paeiliui.

Kad ši „Warriors“ pergalė niekam nekėlė net menkiausių abejonių, puikiai iliustruoja S.Kerro elgesys rungtynių antroje pusėje.

Strategas ramiai atsisėdo ant savo kėdės ir pertraukėlių metu leido pasireikšti savo komandos žaidėjams – derinius pasikeisdami braižė veteranas Davidas Westas, Andre Iguodala ir Draymondas Greenas.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Omri Casspi 19 (10 atk. kam.), Kevinas Durantas 17 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas ir Nickas Youngas po 16.

„Suns“: Elfridas Paytonas 29 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), T.J.Warrenas 14, Alexas Lenas, Tysonas Chandleris (9 atk. kam.) ir Joshas Jacksonas po 8.