2016 05 04

Čempioniškas charakteris: nuostabiai ketvirtą kėlinį sužaidę „Warriors“ laimėjo dar kartą

Be traumuoto savo lyderio Stepheno Curry žaidžiantys „Golden State Warriors“ dar kartą pademonstravo čempionišką charakterį ir antrose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse 110:99 (21:34, 30:25, 25:28, 34:12) įveikė „Portland Trail Blazers“ bei pirmauja serijoje iki keturių pergalių 2:0.
Andre Iguodala
Andre Iguodala / „Scanpix“ nuotr.

Damiano Lillardo vedama Portlando ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje pasiuntė šeimininkus į lengvą nokdauną – 34:21.

Iniciatyvą svečiams pavyko išlaikyti ir prieš lemiamą ketvirtį jie turėjo didžiulę 11 taškų persvarą. Tačiau tuomet Steve'o Kerro auklėtiniai susiėmė ir „Trail Blazers“ pranašumas sparčiai ėmė tirpti.

Įpusėjus kėliniui, „Warriors“ jau pavijo savo varžovus ir perėmė iniciatyvą. Čempionus į priekį vedė ne vieną svarbų tolimą metimą pataikęs Klay Thompsonas ir sėkmingai iš S.Curry lyderio vaidmenį perėmęs Draymondas Greenas.

Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes po sudėtingo Shauno Livingstono metimo atsilošus „Warriors“ pranašumas išaugo iki 7 taškų – 102:95.

Per likusį laiką Oregono ekipai išsigelbėti nepavyko. Paskutinį ketvirtį titulą ginantis „Warriors“ laimėjo triuškinančia persvara – 34:12.

Dabar serija kelsis į Portlandą.

„Warriors“: Klay‘us Thompsonas 27 taškai, Draymondas Greenas 17, Andre Iguodala 15.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25, C.J.McCollumas 22, Al-Farouqas Aminu 14.