Publikuota: 2019 sausio 5d. 07:07

Čikagoje – galingas D.Sabonio žaidimas ir „Pacers“ pergalė po pratęsimo

Victoras Oladipo
„Scanpix“ nuotr. / Victoras Oladipo

NBA lygoje „Indiana Pacers“ (26-12) išplėšė pergalę per pratęsimą, o Domantas Sabonis buvo vienas komandos lyderių. „Pacers“ išvykoje 119:116 (18:30, 26:28, 21:20, 30:27, 14:11) nugalėjo „Chicago Bulls“ (10-29) ekipą.

Pergalę Indianapolio klubui atnešė Victoro Oladipo tritaškis, pelnytas iki pratęsimo pabaigos likus vos 0,3 sek. V.Oladipo iš viso pelnė 36 taškus.

D.Sabonis rungtynes pradėjo ant atsarginių suolo, bet per 31-ą minutę surinko 23 taškus (9/13 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė bei dukart suklydo.

„Pacers“ lėtai pradėjo rungtynes ir sužaidus 3 minutes atsilikinėjo 2:13.

D.Sabonis aikštėje pasirodė pirmojo kėlinio pabaigoje, „Pacers“ vis dar turint 11 taškų deficitą (13:24).

Lietuvis startavo prarastu kamuoliu ir pramestu puskabliu, tačiau darbo ėmėsi antrajame ketvirtyje, per kurį pelnė 17 taškų ir priartino „Pacers“ prie aikštės šeimininkų (39:42).

Dar šešis taškus D.Sabonis pridėjo ketvirto kėlinio pabaigoje. Po jo dėjimo „Pacers“ įgijo šešių taškų pranašumą (102:96), bet likusių 46 sekundžių „Bulls“ ekipai užteko, kad išplėštų pratęsimą.

Zachas LaVine'as likus 3,9 sek. pataikė iš toli per varžovo rankas ir nubloškė komandas į papildomas penkias minutes (105:105).

Pratęsimo metu D.Sabonis taškų nepelnė – po klaidos ir netaiklaus metimo buvo pakeistas. V.Oladipo tempė „Pacers“, per pratęsimą surinkdamas 8 taškus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 31, Lauri Markkanenas 27, Krisas Dunnas 16 (17 rez. perd.), Wendellis Carteris Jr. 15.

„Pacers“: Victoras Oladipo 36, Domantas Sabonis 23 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 16, Bojanas Bogdanovičius 13.