2017 04 24

„Clippers“ stringa be B.Griffino – „Jazz“ išlygino serijos rezultatą

„Utah Jazz“ namuose 105:98 (24:26, 31:26, 22:28, 28:18) nugalėjo „Los Angeles Clippers“ ir išlygino NBA atkrintamųjų pirmojo rato kovų serijos rezultatą 2:2.
„Jazz“ – „Clippers“
„Jazz“ – „Clippers“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Joe Johnsonas pelnė 28 taškus ir atvedė Jutos ekipą į pergalę. Krepšininkas pelnė net 11 taškų ketvirtajame kėlinyje, kai „Jazz“ susikrovė pergalingą pranašumą.

„Clippers“ kontroliavo rungtynes tris kėlinius, tačiau ketvirtajame paleido iniciatyvą ir pralaimėjo.

Jutos ekipai tik 9 minutes galėjo padėti maistu apsinuodijęs Gordonas Haywardas, kuris po ilgosios pertraukos į aikštė nebegrįžo.

Po traumos sugrįžęs Rudy Gobertas pelnė 15 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Los Andželo ekipai 27 taškus pelnė Chrisas Paulas, kuris taip pat atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius. 25 taškus pridėjo Jamalas Crawfordas.

Dvigubą dublį surinko DeAndre Jordanas – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Clippers“ negali padėti traumą patyręs lyderis Blake'as Griffinas. Jis šiame sezone aikštėje jau nepasirodys. Manoma, kad tai gali nulemti serijos eigą.

Penktosios serijos rungtynės antradienį vyks Los Andžele.

„Jazz“: J.Johnsonas 28, R.Hoodas 18, D.Favorsas 17, R.Gobertas 15, G.Hillas 13.

„Clippers“: C.Paulas 27, J.Crawfordas 25, D.Jordanas ir J.Redickas po 12, R.Feltonas 11.