D.Sabonio dominavimas tęsiasi: trigubas dublis ir sudorotas „Lakers“

Domantas Sabonis ir toliau siautėja NBA arenose, o jo vedamas „Sacramento Kings“ (38-27) namuose 120:107 (29:29, 31:27, 28:17, 32:34) laimėjo principinį Kalifornijos derbį prieš „Los Angeles Lakers“ (36-31).
Anthony Davisas ir Domantas Sabonis
Anthony Davisas ir Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštę tradiciškai paliko su trigubu dubliu – per 38 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 19 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Domantas dar perėmė ir prarado po du kamuolius, blokavo metimą ir 4 sykius prasižengė.

D.Saboniui tai buvo 23 sezono trigubas dublis NBA ir pagal šį rodiklį jis toliau pirmauja lygoje.

Maža to, lietuvis vėl į neviltį varė savo tiesioginį oponentą NBA žvaigždę Anthony Davisą. Įdomu tai, kad šį varžovą Domas įveikė jau dešimtą kartą iš eilės ir dar nėra pralaimėjęs.

„Lakers“ bokštas šį kartą irgi buvo solidus – per 41 minutę pelnė 22 taškus (6/16 dvit., 1/2 trit.,7/8 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Kita komandos žvaigždė Lebronas Jamesas flirtavo su trigubu dubliu – 18 taškų (4/8 dvit., 2/8 trit., 4/6 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Harrisonas Barnesas.

Šį sezoną „Kings“ prieš Los Andželo komandą laimėjo visus keturis mačus.

Tai buvo antra Sakramento ekipos pergalė iš eilės ir Vakaruose komanda užima septintą poziciją.

„Lakers“ toje pačioje konferencijoje žengia dviem laipteliais žemiau.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 23, De'Aaronas Foxas 21, Keeganas Murray 19, Domantas Sabonis 17 (19 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Lakers“: Austinas Reavesas 28, Anthony Davisas 22, Rui Hachimura 20, LeBronas Jamesas 18.