2022 11 12

D.Sabonis artėjo prie trigubo dublio, „Kings“ išplėšė pergalę Los Andžele

NBA lygos rungtynėse „Sacramento Kings“ (5-7) išvykoje rezultatu 120:114 (23:23, 33:37, 31:28, 33:26) palaužė be LeBrono Jameso rungtyniavusią „Los Angeles Lakers“ (2-10) ekipą. Prie pergalės solidžiai prisidėjo ir Domantas Sabonis.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Per 32 žaidimo minutes D.Sabonis pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir dukart suklydo.

„Lakers“ ekipai tai penktas pralaimėjimas iš eilės.

D.Sabonis rungtynes pradėjo dėjimu iš viršaus ir dar trimis tiksliais metimais iš eilės, kol Anthony Davisui pagaliau pavyko blokuoti „Kings“ lietuvio metimą.

Šių aukštaūgių mikrodvikova buvo rezultatyvi – vien per pirmąjį kėlinį Sabas surinko 10 taškų, savo komandą tempė ir A.Davisas. Vis dėlto per pirmąjį ketvirtį nė viena komanda pranašumo neįgijo – 23:23.

Antrajame kėlinyje po spurto 9:0 „Lakers“ pasiekė dviženklę persvarą (48:37), ją padidino iki trylikos taškų (55:42), tačiau De'Aarono Foxo taškų serija prieš pat pertrauką grąžino svarstykles į lygesnę padėtį – 60:56 vis dar „Lakers“ naudai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis ir Anthony Davisas

Sužaidus 4,5 min. trečiajame kėlinyje D.Foxo metimas atsilošus išvedė „Kings“ į priekį (69:67). Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios skirtumas tarp komandų nebuvo didesnis nei du taškai, tačiau šią lygią kovą D.Sabonis stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Lietuvis į aikštę grįžo įpusėjus ketvirtajam kėliniui – netruko pasižymėti dviem metimais ir rezultatyviu perdavimu.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms Sabas prametė puskablį, o Russellas Westbrookas išvedė „Lakers“ į priekį (114:112).

Vis dėlto po minutės pertraukėlės „Kings“ atsakė 8 taškais iš eilės ir vedami D.Foxo bei Harrisono Barneso nukeliavo iki pergalės.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32 (12 rez. perd., 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 21 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Huerteris 16, Harrisonas Barnesas 13 (8 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (14 atk. kam., 3 bl.), Russellas Westbrookas 21 (11 rez. perd.), Austinas Reavesas ir Lonnie Walkeris IV po 19.