2023 11 05

D.Sabonis atliko dublį, bet nė 90 taškų nesukrapštę Sakramento „karaliai“ krito Hjustone

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė „Sacramento Kings“ (2-3), išvykoje 89:107 (19:33, 34:26, 15:12, 21:36) nusileido „Houston Rockets“ (2-3) ekipai.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

„Rockets“ tarpusavio rungtynių nebuvo laimėjusi nuo 2022 m. sausio, ir tai buvo šešių „Kings“ pergalių serija.

Šioje šešių mačų serijoje „Kings“ rinko po 131,2 taško, tačiau šįkart Hjustone nepasiekė nė 90 taškų ribos.

Tai nerezultatyviausias „Kings“ pasirodymas prieš „Rockets“ nuo 2017 metų sausio, kai buvo pavykę pelnyti tik 83 taškus.

Domantas Sabonis per 31-ą minutę pelnė 11 taškų (5/8 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, bet penkiskart suklydo.

„Scanpix“ nuotr./Domantas Sabonis

Sezoną pradėjusios trimis pralaimėjimais „raketos“ dabar laimėjo antrą kartą iš eilės. „Rockets“ treneris Ime Udoka didžiausius nuopelnus skyrė Dillonui Brooksui, kuris vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 12 taškų.

„Neatakavome gerai, reikėjo kažkokios kibirkšties, ir ją suteikė Dillonas – jo pastangos ir keli drąsūs epizodai“, – sakė I.Udoka.

„Mes nežaidėme ryžtingai ketvirtajame kėlinyje, ir tai nėra gerai, nes taip žaidžia pralaiminčios komandos, o mes nesame tokie“, – kalbėjo „Kings“ treneris Mike'as Brownas.

„Rockets“: Dillonas Brooksas 26, Fredas VanVleetas (12 rez. perd.) ir Jabari Smithas Jr. (11 atk. kam.) po 21.

„Kings“: Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 13, Javale'as McGee 12, Domantas Sabonis 11 (15 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti