2019 10 12

D.Sabonis buvo arti dvigubo dublio, o „Pacers“ sutriuškino be lyderių žaidusius „Bulls“

Stipriausioje planetos lygoje NBA tęsiasi pasiruošimo rungtynės nenumaldomai artėjančiam reguliariajam sezonui. Trečią pergalę iš tiek pat galimų kontrolinėse dvikovose iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa. Ji namuose 105:87 (24:19, 29:21, 28:21, 24:26) nepasigailėjo „Chicago Bulls“ krepšininkų.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Aikštės šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (22:12) ir nors „Bulls“ krepšininkai sumažino deficitą iki vienženklio, antrajame kėlinyje „Pacers“ varžovų krepšį šturmavo dar kartą ir pabėgo nebepavejamai (50:32).

Lietuvos rinktinės aukštaūgis Domantas Sabonis rungtynes ir vėl pradėjo starto penkete kartu su Mylesu Turneriu, o per kiek daugiau nei 30 žaidimo minučių pelnė 8 taškus (3/12 met., 2/5 baud.), atkovojo net 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą blokavo varžovo metimą.

Domas buvo daugiausiai minučių ant parketo praleidęs krepšininkas „Pacers“ gretose.

Po rungtynių lietuvis kartu su M.Turneriu draugiškai pasišnekučiavo su buvusiu komandos draugu Thaddeusu Youngu, kuris vasarą persikėlė į Čikagą.

„Pacers“: T.J.Warrenas 17, M.Brogdonas (3/4 trit.) ir D.McDermottas po 14, M.Turneris 13 (7 atk. kam., 5 blk.), J.Lambas ir E.Sumneris po 10.

„Bulls“: C.White'as 24 (8 atk. kam.), J.Simonas ir R.Arcidiacono po 10.

Beje, Čikagos komanda šiame mače vertėsi be savo lyderių – Zacho LaVine'o, Lauri Markkaneno bei Otto Porterio.