D.Sabonis dėjimu dramatiškai parbloškė NBA autsaiderį

Domantas Sabonis ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, galiausiai įkrovė iš viršaus ir padėjo savo „Sacramento Kings“ (36-26) ekipai laimėti dar vieną mačą, 131:129 (30:31, 41:28, 29:36, 31:34) patiesiant vieną NBA autsaiderių „San Antonio Spurs“ (13-50).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 37 minutes pelnė 31 tašką (13/18 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudų), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis užfiksavo 45-tą dvigubą dublį iš eilės ir pagal šį rodiklį aplenkė Mosesą Malone'ą ir atsidūrė trečioje vietoje. Daugiausiai dvigubų dublių iš eilės per NBA istoriją yra surinkę tik Wiltas Chamberlainas (227) ir Kevinas Love'as (53).

San Antonijaus ekipa šiame mače vertėsi be savo talentingojo bokšto Victoro Wembanyamos.

Prasidėjus paskutinei minutei „Kings“ dar turėjo 5 taškų deficitą, bet po Harrisono Barneso ir Maliko Monko pataikymų rezultatas tapo lygus (129:129).

Lemiamai atakai „Spurs“ turėjo 23 sekundes, bet D.Sabonis perėmė kamuolį, nuskuodė į greitą puolimą ir likus 8 sekundėms išplėšė „Kings“ pergalę dėjimu.

Per likusį laiką svečiai jau neišsigelbėjo.

Nugalėtojams De'Aaronas Foxas pelnė 33 taškus.

San Antonijaus ekipoje su 30 taškų išsiskyrė Devinas Vassellis.

Tai buvo antra Sakramento komandos pergalė iš eilės ir Vakarų konferencijoje „karaliai“ užima septintą poziciją.

San Antonijaus komanda šį sezoną laimėjo vos trylika kartų ir lenkia tik dvi NBA komandas – „Washington Wizards“ ir „Detroit Pistons“.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 31 (17 atk. kam., 9 rez. perd.), Malikas Monkas 18, Harrisonas Barnesas 17.

„Spurs“: Devinas Vassellis 30, Malaki Branhamas 23, Zachas Collinsas ir Keldonas Johnsonas – po 22.