Publikuota: 2018 balandžio 28d. 06:16

D.Sabonis ir „Pacers“ smogė galingai: sutriuškinę „Cavaliers“ išlygino serijos rezultatą

Domantas Sabonis
„Scanpix“ nuotr. / Domantas Sabonis

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje tarp „Indiana Pacers“ ir „Cleveland Cavaliers“ prireiks lemiamųjų septintųjų rungtynių. „Pacers“ namuose 121:87 (29:26, 28:21, 35:20, 29:20) sutriuškino „Cavaliers“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3.

„Cavaliers“ buvo žingsneliu priekyje pirmajame kėlinyje (22:17), tačiau „Pacers“ spurtu 12:2 persvėrė rezultatą, o antrame ketvirtyje dar kartą spurtavo 10-2.

Trečiąjį kėlinį „Pacers“ pradėjo penkiais taškais be atsako, padidino skirtumą iki 62:47 ir daugiau nebeleido varžovams sukurti intrigos.

„Cavaliers“ patyrė didžiausią sutriuškinimą atkrintamosiose nuo tada, kai LeBronas Jamesas grįžo rungtyniauti į Klivlandą.

Mesdamas beveik be klaidų Domantas Sabonis nugalėtojams pelnė 19 taškų (9/11 dvit., 1/2 baud.). Per 23 žaidimo minutes lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius (4 puolime), kartą suklydo ir surinko 4 pražangas.

„Pacers“ lyderis Victoras Oladipo atliko pirmą karjeros trigubą dublį atkrintamosiose ir pelnė 28 taškus.

L.Jamesui, kuriam Thaddeusas Youngas pirmajame kėlinyje prakirto antakį, tai buvo nerezultatyviausios rungtynės šioje serijoje – 22 taškai ir tik 5 atkovoti kamuoliai. Iki tol serijoje Karalius rinko po 34,8 taško ir atkovodavo po 11,4.

Tiesa, visą ketvirtą kėlinį L.Jamesas praleido ant atsarginių suolo. Be to, „Cavs“ lyderis pasižymėjo galingu dėjimu per D.Sabonį:

„Cavaliers“ pirmą kartą nuo 2009 m. (per 14 rungtynių) pralaimėjo rungtynes, kuriose galėjo užsitikrinti kelialapį į kitą etapą.

Pats L.Jamesas buvo laimėjęs 11 tokių rungtynių iš eilės ir niekad nebuvo patyręs tokios nesėkmės pirmajame atkrintamųjų etape (12-0).

„Scanpix“ nuotr./LeBronas Jamesas

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam.), Domantas Sabonis 19, Darrenas Collisonas 15, Lance'as Stephensonas ir Mylesas Turneris po 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22, Jeffas Greenas 13, Rodney Hoodas 12, JR Smithas 9.

24sek

Šaras pasiuntė dviprasmišką žinutę: „Žais tie, kurie pasiruošę mirti už komandą“

24sek

Šarą pagyręs Željko Obradovičius: „Mes geri draugai – išeisime kur nors drauge“

24sek

Finiše uždusęs „Žalgiris“ dramatiškai krito prieš Eurolygos vicečempionus

Gyvenimas

Onkologinė liga ir intymumas: kodėl pasaulyje tai – tyrimų objektas, o Lietuvoje – gėdinga tema?

Aktualu

Girtam panevėžiečiui pasivažinėjimas baigėsi prie kelio ženklo „Plyta“

24sek

Savo rekordą pakartojęs „Žalgirio“ vedlys: „Skaudu“

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Aktualu

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

Gazas

Kaunietis iškėlė problemą: kodėl „Kauno autobusai“ diskriminuoja dirbančius savaitgalį?

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

P.Urbšys: atrodo, kad R.Karbauskis ir A.Širinskienė yra apsvaigę nuo valdžios

N-18 Vardai

Kim Kardashian akių šešėlius reklamuoja savo stiliumi – nuoga

Kultūra

Menininkė žiūrovų akivaizdoje kūrė antrą odą: prie prisilietimo prisiliesta žodžiais ir rankomis

Pasaulis kišenėje

Kalnai Vokietijoje, kuriuos renkasi vietiniai bavarai ir kaimynai austrai

VIP vakaras Vilniuje subūrė perlus ir deimantų spindesį mėgstančius svečius

Deuce

Pagirtinai kovojęs Ričardas Berankis iškrito turnyro Maskvoje ketvirtfinalyje

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Aktualu

Trakų rajone užsidegė lentpjūvė

24sek

Madrido „Real“ neklumpa: nepaliko vilčių baskams

A.Šedžius per gaisrą „Akropolyje“ patyrė šoką: dukros verkė, barmenai neleido evakuotis nesumokėjus

Dažnai šis romanas vadinamas alegoriniu pasakojimu, subtiliai be žodžių „žydas“ ar „Holokauskas“ kalbančiu apie šią juodąją žmonijos istorijos dėmę. Visgi ši romanui prikabinta etiketė neaprėpia „Brodeko“ temų platumo, mat šis pasakojimas smelkiasi į giliausias žmonijos žaizdas. Ne tik vieną iš jų.

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. P.Claudelio „Brodekas“ – žmogiškumo esmė ir žmonijos žaizdų veidrodis

Sportas

Ledo ritulio karštinė Kaune: bręstantis rekordas, kova dėl aukso ir kitos šeštadienio įdomybės

Aktualu

A.Merkel: esama sutartis dėl branduolinės programos nepakankama Irano ambicijoms pažaboti

Sportas

Su geriausiu Lietuvos imtynininku besitreniruojantis „Kapitonas Lietuva“: narvas – mano antri namai

Aktualu

Saulius Skvernelis įspėja apie netikras jo vardu kuriamas paskyras feisbuke

Sportas

R.Rousey – apie sugrįžimą, nemokėjimą pralaimėti ir nenorą bendrauti: „Girdėti mane kalbant yra privilegija“