2018 04 28

D.Sabonis ir „Pacers“ smogė galingai: sutriuškinę „Cavaliers“ išlygino serijos rezultatą

NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje tarp „Indiana Pacers“ ir „Cleveland Cavaliers“ prireiks lemiamųjų septintųjų rungtynių. „Pacers“ namuose 121:87 (29:26, 28:21, 35:20, 29:20) sutriuškino „Cavaliers“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

„Cavaliers“ buvo žingsneliu priekyje pirmajame kėlinyje (22:17), tačiau „Pacers“ spurtu 12:2 persvėrė rezultatą, o antrame ketvirtyje dar kartą spurtavo 10-2.

Trečiąjį kėlinį „Pacers“ pradėjo penkiais taškais be atsako, padidino skirtumą iki 62:47 ir daugiau nebeleido varžovams sukurti intrigos.

„Cavaliers“ patyrė didžiausią sutriuškinimą atkrintamosiose nuo tada, kai LeBronas Jamesas grįžo rungtyniauti į Klivlandą.

Mesdamas beveik be klaidų Domantas Sabonis nugalėtojams pelnė 19 taškų (9/11 dvit., 1/2 baud.). Per 23 žaidimo minutes lietuvis taip pat atkovojo 6 kamuolius (4 puolime), kartą suklydo ir surinko 4 pražangas.

„Pacers“ lyderis Victoras Oladipo atliko pirmą karjeros trigubą dublį atkrintamosiose ir pelnė 28 taškus.

L.Jamesui, kuriam Thaddeusas Youngas pirmajame kėlinyje prakirto antakį, tai buvo nerezultatyviausios rungtynės šioje serijoje – 22 taškai ir tik 5 atkovoti kamuoliai. Iki tol serijoje Karalius rinko po 34,8 taško ir atkovodavo po 11,4.

Tiesa, visą ketvirtą kėlinį L.Jamesas praleido ant atsarginių suolo. Be to, „Cavs“ lyderis pasižymėjo galingu dėjimu per D.Sabonį:

„Cavaliers“ pirmą kartą nuo 2009 m. (per 14 rungtynių) pralaimėjo rungtynes, kuriose galėjo užsitikrinti kelialapį į kitą etapą.

Pats L.Jamesas buvo laimėjęs 11 tokių rungtynių iš eilės ir niekad nebuvo patyręs tokios nesėkmės pirmajame atkrintamųjų etape (12-0).

„Scanpix“ nuotr./LeBronas Jamesas

„Pacers“: Victoras Oladipo 28 (13 atk. kam., 10 rez. perd., 4 per. kam.), Domantas Sabonis 19, Darrenas Collisonas 15, Lance'as Stephensonas ir Mylesas Turneris po 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 22, Jeffas Greenas 13, Rodney Hoodas 12, JR Smithas 9.