2021 03 05

D.Sabonis prieš serbų žvėrį surinko trigubą dublį, bet to neužteko

NBA aikštelėje akis į akį susitiko du universaliausi Europos „centrai“, bet Domanto Sabonio vedama „Indiana Pacers“ (16-19) namuose buvo priversta pripažinti „Denver Nuggets“ (21-15) pranašumą – 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 38 minutes, per kurias surinko trigubą dublį: pelnė 10 taškų (5/12 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo aštuntasis D.Sabonio trigubas dublis karjeroje. Pagal šį rodiklį jis yra „Pacers“ klubo visų laikų rekordininkas.

Domas taip pat 3 kartus suklydo, perėmė 4 kamuolius bei sykį prasižengė.

Visgi kitoje barikadų pusėje lietuvio oponentas Nikola Jokičius žaidė dar geriau. Serbas pelnė 20 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Antrajame kėlinyje Denveris buvo kiek atitrūkęs, tačiau sėkminga „Pacers“ atkarpa leido sugrįžti į rungtynes ir išlyginti rezultatą.

Visgi ketvirtajame ketvirtyje svečiai dar sykį surengė spurtą 12:0 ir po šio smūgio šeimininkai neatsitiesė.

Per pastarąsias šešerias rungtynes „Pacers“ laimėjo vos sykį.

Indianos komanda Rytų konferencijoje žengia dešimta, o Denveris Vakaruose yra šeštas.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22 (12 atk. kam.), Dougas McDermottas 20, Justin Holiday 16, Domantas Sabonis 10 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), TJ McConnellas 10.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 24, Jamalas Murray 23, Nikola Jokičius 20 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Willas Bartonas 16.