2023 11 07

D.Sabonis sužaidė blankiausią sezono mačą, o „Kings“ sutaršytas Teksase

Domantas Sabonis sužaidė kol kas prasčiausias rungtynes šį sezoną, o jo atstovaujamas „Sacramento Kings“ (2-4) klubas svečiuose 97:122 (22:32, 20:35, 18:30, 37:25) nesurado priešnuodžių prieš „Houston Rockets“ (3-3).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis žaidė 30 minučių ir pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius kamuolius bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

Į krepšį iš žaidimo lietuvis metė vos keturis sykius.

Galima prisiminti, kad praėjusį sezoną D.Sabonis tik tris sykius nepasiekė dviženklės taškų ribos, o pastarąjį kartą 8 ir mažiau taškų pelnė 2021-ųjų lapkritį, kai į „Milwaukee Bucks“ krepšį įmetė 4 taškus.

Tai buvo trečias „Kings“ pralaimėjimas iš eilės ir antrasis prieš Teksaso komandą per tris pastarąsias dienas.

Savaitgalį Mike'o Browno auklėtiniai tam pačiam priešininkui pralaimėjo 89:107.

Šį kartą „Rockets“ pranašumas irgi nekėlė abejonių. Šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą jau pirmosiomis minutėmis ir antrojo kėlinio viduryje pirmavo 54:34, o įpusėjus akistatai turėjo 25 taškų pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rockets“ buvo įgiję net 40 taškų persvarą (107:47).

Sakramento klubas Vakaruose užima tryliktą poziciją ir lenkia vos du varžovus – „Utah Jazz“ ir „Memphis Grizzlies“.

Hjustono ekipa yra laipteliu aukščiau.

„Rockets“: Jalenas Greenas 23, Alperenas Šengunas 17 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Jabari Smithas ir Aaronas Holiday – po 13, Fredas VanVleetas 11.

„Kings“: Keonas Ellisas 15, Kevinas Huerteris 13, Keeganas Murray 12 , JaVale'as McGee ir Colby Jonesas – po 10.