2019 12 07

D.Sabonis vėl buvo universalus, tačiau „Pacers“ krito paskutinių minučių dramoje

Tikra dvigubų dublių mašina tapęs Domantas Sabonis ir vėl buvo vienas iš svarbiausių „Indiana Pacers“ (14-8) klubo krepšininkų, tačiau lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose apmaudžiai 101:108 (19:32, 25:23, 31:16, 26:37) nusileido „Detroit Pistons“ (9-14) klubui.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“/AP nuotr.

Svečiai iš Indianos jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą, tačiau ginklų nesudėjo ir po ilgosios pertraukos išėjo pasirengę laimėti.

„Pacers“ spurtavo ir besibaigiant trečiajam kėliniui jau turėjo 7 taškų pranašumą (75:68) – visgi mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Likus kiek mažiau nei minutei po rezultatas buvo lygus (101:101), bet tuomet tritaškį pataikė Blake'as Griffinas, „Pacers“ suklydo, o pergalę įtvirtino Derrick'as Rose'as.

Beje, tai buvo jau paskutinis ketvirtasis dviejų Rytų konferencijos ekipų mūšis NBA reguliariajame sezone. Dviejų centrinio diviziono klubų seriją 3:1 laimėjo „Pistons“.

Domantas Sabonis šiame mače ir vėl fiksavo dvigubą dublį – per 34 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.) ir atkovojo 14 kamuolių. Lietuvis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir blokavo kamuolį.

Svečiai šiame mače nesustabdė įsisiautėjusio „Pistons“ lyderių dueto – Blake'as Griffinas ir Andre Drummondas pelnė po 25 taškus. Maža to, pastarasis dar sugriebė ir 22 kamuolius.

„Pistons“: Blake'as Griffinas ir Andre Drummondas po 25, Luke'as Kennardas 15, Derrickas Rose'as 14, Chistianas Woodas 11.

„Pacers“: T.J.Warrenas 26, Malcolmas Brogdonas 21, Domantas Sabonis 18, Jeremy Lambas 12.

„Milwaukee Bucks“ – „Los Angeles Clippers“ 119:91

„Charlotte Hornets“ – „Brooklyn Nets“ 104:111

„Cleveland Cavaliers“ – „Orlando Magic“ 87:93

„Portland Trail Blazers“ – „Los Angeles Lakers“ 113:136

„Boston Celtics“ – „Denver Nuggets“ 108:95

„Miami Heat“ – „Washington Wizards“ 112:103