Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

D.Sabonis vėl siautėjo trigubu dubliu, bet „Kings“ nukepė namuose

Domantas Sabonis pratęsė įspūdingą savo trigubų dublių seriją, bet jo vedamas „Sacramento Kings“ užbaigė pergalingą atkarpą, 110:121 (33:32, 29:33, 19:36, 29:20) namuose nusileidęs pastaruoju metu įspūdingai NBA lygoje žaidžiančiam „Miami Heat“ klubui.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 41 minutę pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/4 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, keturis sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Tai buvo jau 21-asis jo trigubas dublis šį sezoną.

D.Sabonis taip pat šį sezoną jau keturiasdešimtą kartą iš eilės surinko dvigubą dublį ir tapo tik dešimtuoju krepšininku NBA istorijoje, pasižymėjusiu tokia statistika.

Pirmoje rungtynių pusėje didesnės iniciatyvos neturėjo nė viena ekipa, o trečiajame kėlinyje „Heat“ įgijo pranašumą ir paskutinio ketvirčio metu turėjo net 20 taškų pranašumą.

Visgi „Kings“ parodė charakterį, kantriai beveik išlipo iš duobės ir buvo grąžinę intrigą, kai komandas skyrė vos vienas metimas (108:111). Visgi lemiamas minutes vėl geriau žaidė „Heat“.

Šiuo maču nutrūko trijų iš eilės „Kings“ pergalių atkarpa. Vakarų konferencijoje Sakramento ekipa žygiuoja penkta.

„Heat“ yra viena karščiausių šiuo metu NBA lygos komandų, iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir Rytuose užsiropštė iki septintos pozicijos.

„Kings“: Keeganas Murray 28, De'Aaronas Foxas 27, Kevinas Huerteris ir Domantas Sabonis – po 14, Harrisonas Barnesas 10.

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaime Jaquezas 26, Kevinas Love'as 19, Calebas Martinas 16, Haywoodas Highsmithas 15, Delonas Wrightas 13.