2018 11 04

Dar vienas D.Sabonio rekordas ir dramoje parblokštas konferencijos favoritas

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (7-3) sulaukė savęs verto priešininko, bet nepasimetė ir namuose laimėjo paskutinių sekundžių dramą prieš Rytų konferencijos favoritę „Boston Celtics“ (6-3) – 102:101 (18:28, 27:17, 27:27, 30:29).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Labai solidus šiame mače buvo ir D.Sabonis, prie pergalės per 27 minutes pridėjęs 12 taškų (5/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydęs ir 5 sykius prasižengęs.

5 rezultatyvūs perdavimai – geriausias šio sezono lietuvio rezultatas.

Per visą savo karjerą NBA jis du sykius yra atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus. Pastarąjį kartą – kovą rungtynėse su „Sixers“.

Dar svarbiau yra tai, kad „Pacers“ treneris Nate'as McMillanas lietuviu pasitikėjo lemiamomis minutėmis.

D.Sabonis liūto dalį savo taškų (8) pelnė būtent ketvirtajame kėlinyje, kai „Pacers“ šturmavo savo galingus priešininkus.

Rungtynių pradžioje „Pacers“ turėjo vytis varžovus ir netgi turėjo dviženklį deficitą (18:28), tačiau sugebėjo atsitiesti lemiamoje atkarpoje.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui šeimininkai dar atsiliko 13 taškų, bet pradėjo sparčiai artėti ir galiausiai grįžo į kovą dėl pergalės.

Paskutinėmis sekundėmis Indianapolio sirgaliai išvydo tikrą dramą, o pergalingą tritaškį Victoras Oladipo įsmeigė likus žaisti 3,4 sek.

„Pacers“: Victoras Oladipo 24 (12 atk. kam.), Tyreke‘as Evansas 17, Bojanas Bogdanovičius 16, Mylesas Turneris ir Domantas Sabonis po 12.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 23, Kyrie Irvingas 18, Jaysonas Tatumas ir Alas Horfordas po 14, Jaylenas Brownas 12.