-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 05 26

Dar vienas galingas LeBrono pasirodymas: NBA Rytuose prireiks septintųjų rungtynių

Šeštose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse „Cleveland Cavaliers“ namuose 109:99 (20:25, 34:18, 29:30, 26:26) įveikė „Boston Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą 3-3. Lemiamos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 27 dieną Bostone.
„Cavaliers“ – „Celtics“
„Cavaliers“ – „Celtics“ / „Scanpix“ nuotr.

„Jaučiuosi puikiai, kad galėsime žaisti dar vienerias rungtynes. Visuomet sakau, kad „septintosios rungtynės“ yra du patys geriausi žodžiai sporte. Turime pasinaudoti galimybe ir tuo pasimėgauti“, – po rungtynių kalbėjo LeBronas Jamesas.

„Cavaliers“ lyderis dar iki pertraukos pelnė 26 taškus, o rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 46. Tiesa, jam pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo iki trigubo dublio.

Toks galingas Karaliaus žaidimas Klivlando ekipai buvo tiesiog būtinas, mat sužaidęs vos 5 minutes iš rungtynių iškrito galvos traumą patyręs Kevinas Love.

„Cavs“ laimėjo tik vieną iš keturių kėlinių, bet to pakako.

Šeimininkai spurtavo 11:0 antrajame kėlinyje, įgijo dviženklę persvarą ir žingsniu ar keliais priekyje išliko iki pat mačo pabaigos.

„Celtics“ iš žaidimo atakavo taikliau nei „Cavaliers“, tačiau realizavo tik 55 proc. baudų metimų (11/20).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 46 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), George'as Hillas 20, Jeffas Greenas 14, Larry Nance'as Jr. 10.

„Celtics“: Terry Rozieras 28, Jaylenas Brownas 27, Jaysonas Tatumas 15, Marcusas Morrisas ir Marcusas Smartas po 10.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?