2018 01 20

Dėjimais su pražangomis D.Sabonis žadino „Pacers“ puolimą, bet laimėti nepavyko

Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį, tačiau „Indiana Pacers“ (24-22) beviltiškai atakavo iš toli ir kapituliavo Los Andžele. Vietos „Lakers“ (16-29) šventė pergalę 99:86 (18:25, 29:14, 27:27, 25:20).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis dar iki pertraukos į savo kraitį įsirašė 10 atkovotų kamuolių, o rungtynes baigė surinkęs 14.

„Pacers“ pirmą kėlinį laimėjo 7 taškais, tačiau netrukus vaizdas aikštėje pasikeitė.

D.Sabonis keliskart iš eilės neužlopė „Pacers“ skylių baudos aikštelėje ir „Lakers“ antro ketvirčio pabaigoje atitrūko – 47:39.

Jaunasis Sabas atsigriebė trečio kėlinio pradžioje, po Victoro Oladipo perdavimo galingai įkraudamas su varžovo pražanga. „Pacers“ pavyko priartėti 58:56.

Netrukus lietuvis dar kartą padarė tą patį – įkrovė kaire ranka su pražanga, ir rezultatas tapo lygus (60:60). Bet „Lakers“ atsitiesė (72:62).

Indianapolio krepšininkai vėl bandė kabintis ketvirtajame kėlinyje. Dar kartą iš viršaus įkrovė D.Sabonis, įspūdingai ataką – dėjimu po verpstės – užbaigė V.Oladipo (82:80).

Tačiau Jordanas Clarksonas smeigė du tritaškius – vieną su pražanga, ir „Lakers“ vėl įkvėpė oro (89:82).

„Pacers“ puolimas strigo, o „Lakers“ pelnė dar aštuonis taškus be atsako (97:82) ir rungtynių baigtis tapo aiški.

„Pacers“ šiose rungtynėse suklydo vos 9 kartus („Lakers“ – 14), bet pataikė vos 2 tolimus metimus iš 25 (8 proc., „Lakers“ – 9/28).

Dar įdomiau tai, kad „Lakers“ pataikė vos 2 baudos metimus iš 14!

D.Sabonis per 35 minutes pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių (3 puolime), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir dukart prasižengė.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 33 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Julius Randle'as 14, Kyle'as Kuzma 13.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25, Domantas Sabonis 15 (14 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 11, Thaddeusas Youngas 10.