2021 06 14

Denveris verkia: sezono MVP – išvarytas, „Suns“ uždarė „sausą“ seriją

„Phoenix Suns“ komanda pasistraksėdama įšuoliavo į Vakarų konferencijos finalą pirmą kartą per 11 metų. Chriso Paulo vedama ekipa sekmadienį nugalėjo „Denver Nuggets“ komandą 125:118 (28:22, 35:33, 33:28, 29:35).
Nikola Jokičius ir Devinas Bookeris
Nikola Jokičius ir Devinas Bookeris / „Scanpix“ nuotr.

Seriją iki keturių pergalių „Suns“ laimėjo sausai 4-0.

Chrisas Paulas pelnė net 37 taškus, Devinas Bookeris pridėjo 34 taškus, o gyvenimą Fynikso klubui kiek palengvino varžovų lyderis.

Rezultatyviausias „Suns“ krepšininkas po rungtynių bėgo į tribūnas ir apkabino mamą.

Nikola Jokičius buvo išvarytas iš aikštės, likus žaisti 3:52 min. trečiajame kėlinyje, tuo metu jo komanda atsiliko 76:83.

Serbas prametė iš vidutinio nuotolio, o tuomet pasielgė nesuvokiamai – pribėgo prie Camerono Payne'o, užsimojo ir trenkė varžovui per veidą, nors lietė ir kamuolį.

Vėliau NBA sezono MVP aiškino, kad tiesiog norėjo stipriai prasižengti prieš varžovą.

„Nenorėjau jo sutraumuoti ar trenkti jam į galvą specialiai“, – tikino N.Jokičius, kuris dar įsivėlė į konfliktą su keliais varžovais po epizodo.

Į akis serbui šokusiam D.Bookeriui buvo skirta techninė pražanga, o N.Jokičius buvo išvarytas į rūbinę. Per 28 minutes puolėjas iš Serbijos buvo spėjęs pelnyti 22 taškus ir atkovoti 11 kamuolių.

„Suns“ tai buvo rekordinė septintoji iš eilės pergalė atkrintamosiose, paskutinįkart Fynikso klubas konferencijos finale buvo 2010-siais. Beje, tai buvo ir paskutinis kartas atkrintamosiose.

„Nuggets“: W.Bartonas 25, N.Jokičius 22 (11 atk. kam.), M.Porteris 20, M.Morrisas 19, F.Campazzo 14.

„Suns“: Ch.Paulas 37, D.Bookeris 34 (11 atk. kam.), M.Bridgesas 14, D.Aytonas 12.