Devinas Bookeris sumetė 62 taškus, bet pergalei to neužteko

„Indiana Pacers“ krepšininkai sugadino Devino Bookerio įspūdingą pasirodymą. „Phoenix Suns“ (26-19) lyderis pelnė 62 taškus, bet pergalę pasiekė „Pacers“ (26-20).

Obi Toppinas pelnė lemiamus taškus, likus žaisti 3,4 sek. ir padėjo likviduoti 17-os taškų deficitą bei laimėti rungtynes Indianapolio komandai 133:131.

62 taškus pelnęs Devinas Bookeris dar galėjo išplėšti pergalę, bet prieš metimą suklupo, jo tritaškis per varžovo ranką nebuvo tikslus.

„Puikus žaidėjas, bet ketvirtajame kėlinyje mes nusprendėme prieš jį pastatyti kitą gynėją, kad krapštytų kamuolį jam iš rankų. Jiems tai nepatiko, manau, kad tai buvo jų prasčiausias kėlinys“, – sakė O.Toppinas, nugalėtojams pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių.

„Suns“ rinko 40, 40 ir 34 taškus per pirmuosius tris kėlinius, bet paskutiniame pelnė tik 17.

D.Bookeris vis tiek pagerino savo rezultatyvumo per kėlinį rekordą, pelnęs 29 taškus pirmajame.

27 metų 198 cm ūgio gynėjas antrą kartą šį sezoną pelnė pusšimtį ar daugiau taškų, o per karjerą – septintą sykį. Jo rekordas yra 70 taškų Bostone 2017 metais.

Šįkart 62 taškų neužteko pergalei. Tai pirmas kartas nuo 1977-1978 m. sezono, kai du žaidėjai per sezoną pelno 60 ar daugiau taškų, bet jų komandos nelaimi. Pirmadienį Karlas-Anthony Townsas surinko 62 taškus, bet jo atstovaujama „Minnesota Timberwolves“ pralaimėjo.

Be to, D.Bookeris tapo trečiuoju NBA žaidėju istorijoje, bent dvejose rungtynėse pelniusiu 60 ar daugiau taškų, bet nelaimėjusiu – Wiltui Chamberlainui taip nutiko 11 kartų, Michaelui Jordanui – du.

D.Bookeris penktadienį per 38 minutes pataikė 16 dvitaškių iš 25, 6 tritaškius iš 12 bei 12 baudų iš 13.

„Tai metimai, kokius pataikau visą sezoną, – sakė D.Bookeris. – Mums reikia sutvarkyti reikalus gynyboje.“