Dieviškai po krepšiais triūsęs D.Sabonis grąžino „Kings“ ant pergalingų bėgių

Domantas Sabonis ir „Sacramento Kings“ (24-18) pagaliau sugrįžo į pergalių kelią, ankstų antradienio rytą 122:107 namuose patiesdamas „Atlanta Hawks“ (18-25) ekipą.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

D.Sabonis per 38 minutes pelnė 14 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.) atkovojo net 21 kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną geriau dėl kamuolių lietuvis kovėsi tik sykį – sausio 4-ąją, kai mače su „Orlando Magic“ sugriebė net 23 kamuolius.

Sakramento klubas šį kartą tvirtai čiupo mačo kontrolę į savo rankas ir įpusėjus dvikovai jau buvo susikrovęs 17 taškų pranašumą. Varžtų šeimininkai neatleido ir po pertraukos.

Nugalėtojams Harrisonas Barnesas pelnė 30 taškų.

„Hawks“ į mačą stojo be savo lyderio Trae Youngo, kuris ankstesniame mače patyrė smūgį į galvą ir yra patekęs į saugumo protokolą.

Atlantos ekipą traukė 35 taškus pelnęs Dejountay Murray.

Šia pergale Sakramento komanda nutraukė keturių pralaimėjimų atkarpą ir Vakarų konferencijoje žengia septinta.

Atlantos ekipa pralaimėjo antrą sykį iš eilės ir Rytuose užima dešimtąją poziciją.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30, Domantas Sabonis 14, Malikas Monkas ir Keeganas Murray – po 13, De‘Aaronas Foxas 12, Trey Lylesas 10.

„Hawks“: Dejountay Murray 35, Bogdanas Bogdanovičius 18, Saddiqas Bey’us, Clintas Capela ir Jalenas Johnsonas – po 11.