2017 02 14

Domantas Sabonis ir „Thunder“ su siaubingu pataikymu neturėjo vilčių Vašingtone

Domantas Sabonis atakavo krepšį bene agresyviausiai visoje „Oklahoma City Thunder“ komandoje, tačiau ir prametė beveik daugiausiai. Pro šalį skriejo 8 lietuvio metimai, bet jie labai derėjo prie bendro klaikaus „Thunder“ paveikslo. Russello Westbrooko kariauna neturėjo vilčių Vašingtone 98:120 (32:38, 22:29, 19:34, 25:19).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Suprasti akimirksniu

• „Thunder“ pralaimėjo Vašingtone 98:120.
  • „Thunder“ prametė 24 metimus iš eilės.
  • D.Sabonis pataikė 3 iš 11 ir surinko 6 taškus ir 7 atkovotus kamuolius.
  • „Wizards“ laimėjo 10 iš 11 pastarųjų rungtynių.

24 netaiklūs „Thunder“ metimai iš eilės – tiek jų skriejo trečiajame kėlinyje, kai „Wizards“ buvo atsiplėšę jau nebepadoriu 34 taškų skirtumu.

R.Westbrookas yra rezultatyviausias NBA žaidėjas su 31,2 taško vidurkiu, tačiau ir jis Vašingtone buvo sustabdytas iki 17 taškų – antro nerezultatyviausio pasirodymo šį sezoną.

R.Westbrookas buvo prametęs 9 metimus iš eilės, o „Wizards“ tą atkarpą antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje laimėjo 32:5 (91:57). Trys Billy Donovano minutės pertraukėlės nepažadino Oklahomos krepšininkų ir nuo trečiojo kėlinio vidurio R.Westbrookas jau nuo suolo stebėjo jo komandos agoniją.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Russellas Westbrookas

Beje, 9 metimus iš viso prametė D.Sabonio dubleris Jerami Grantas. Pats D.Sabonis pataikė tik 3 metimus iš 11 ir per 23 minutes pasižymėjo 6 taškais (3/6 dvit., 0/5 trit.), 7 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, klaida ir 5 pražangomis.

Kai „Thunder“ starto penketas paleido visus 13 netaiklių tolimų šūvių, „Wizards“ demonstravo fantastišką 61,9 proc. (13/21) tritaškių pataikymą. Kita vertus, tai pernelyg nenustebino, nes „Wizards“ yra septinta taikliausiai iš toli atakuojanti NBA komanda.

Bendras „Thunder“ pataikymo procentas siekė varganus 35,4.

„Wizards“ tai buvo jau 10 pergalė per 11 pastarųjų rungtynių ir 19-asis laimėtas namų mačas iš 20.

„Thunder“: R.Westbrookas (5/19 met.) ir J.Lauvergne'as po 17, C.Payne'as 12.

„Wizards“: M.Morrisas 23, B.Bealas 22, O.Porteris 18 (12 atk. kam.), J.Wallas 15 (14 rez. perd.), T.Burke'as 11.