2023 11 03

Dominavimo pradžia? 19-metis V.Wembanyama užgesino „Suns“ žvaigždyną

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA debiutuojantis Victoras Wembanyama sužaidė geriausias savo rungtynes ir vedė „San Antonio Spurs“ (3-2) į pergalę.
Victoras Wembanyama
Victoras Wembanyama / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išskirtinis 224 cm ūgio 19-metis suvertė 38 taškus (12/20 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), sugriebė 10 kamuolių ir blokavo 2 metimus per 34 minutes.

Jo vedama „Spurs“ ekipa svečiuose 132:121 (39:20, 36:35, 28:34, 29:32) nugalėjo „Phoenix Suns“ (2-3) krepšininkus.

V.Wembanyamai tai buvo geriausios kol kas jo karjeros rungtynės NBA lygoje.

13:0 mačą pradėję Greggo Popovichiaus auklėtiniai buvo atitrūkę net 27 taškais (55:28).

Vis dėlto šeimininkai, kurių gretose po pėdos traumos ir praleistų trejų rungtynių žibėjo Devinas Bookeris, sugebėjo išlyginti rezultatą likus žaisti 4 minutes (116:116).

„Spurs“ į tai atsakė dar vienu spurtu 12:0 ir pergalės iš savo rankų nebeišleido.

Finikso ekipoje dėl nugaros skausmų ir toliau nerungtyniauja naujokas Bradley Bealas, persikėlęs į „Suns“ iš „Washington Wizards“ šią vasarą.

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (5/7 trit., 13 rez. perd., 9 atk. kam., 5 klaid.), Kevinas Durantas 28 (6 atk. kam.), Graysonas Allenas 16 (4/5 trit.), Drew Eubanksas (5 atk. kam.) ir Keita Batesas-Diopas – po 13.

„Spurs“: Victoras Wembanyama 38 (10 atk. kam.), Zachas Collinsas 19 (8 atk. kam.), Devinas Vassellis 17 (3/3 trit.), Jeremy Sochanas 14 (9 rez. perd., 5 atk. kam.).