2023 01 27

Drama Bostone – „Knicks“ per pratęsimą palaužė NBA lyderius

Absoliutūs šio sezono NBA lyderiai Bostono „Celtics“ (35-15) krepšininkai dramatiškai pralaimėjo namie.
Julius Randle'as
Julius Randle'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Likus žaisti pustrečios minutės „Celtics“ turėjo net 8 taškų deficitą (102:110) prieš „New York Knicks“ (27-23) klubą, bet sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigą „Celtics“ užbaigė spurtu 8:0 ir netgi galėjo laimėti, bet Jasonas Tatumas nepataikė paskutinio metimo.

Dramos netrūko ir pratęsimo pabaigoje. „Celtics“ pirmavo tašku, bet Julius Randle‘as taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą (117:118).

Kitoje atakoje Jaylenas Brownas išprovokavo pražangą, bet prametė abi baudas, o RJ Barrettas įtvirtino „Knicks“ pergalę. Išlyginti rezultatą galėjęs tolimas J.Tatumo tritaškis skriejo pro šalį.

„Knicks“ išvykoje nugalėjo „Celtics“ – 120:117 (26:34, 32:26, 33:25, 19:25, 10:7).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 35 (14 atk. kam.), Jaylenas Brownas 22 (9 atk. kam., 1/8 trit.), Derrickas White'as 15, Malcolmas Brogdonas 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Robertas Williamsas (12 atk. kam.) ir Samas Hauseras – po 8.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 37 (9 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 29 (7 rez. perd.), R.J. Barrettas 19, Immanuelis Quickley 17.