2018 03 05

Du milžiniškus deficitus panaikinę „Bucks“ pabėgo iš nesėkmių ruožo

Giannis Antetokounmpo sužaidė puikų kėlinį ir padėjo „Milwaukee Bucks “ ekipai namuose nukauti „Philadelphia 76ers“ ekipą 119:110 (31:43, 29:29, 33:14, 25:24).
Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo / „Scanpix“ nuotr.

Laimėjusi šį mačą Milvokio ekipa nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

„Į šias rungtynes ėjome turėdami aiškų tikslą – laimėti bet kokia kaina. Varžovai pirmavo 19 taškų, pirmavo 20, bet mes nepasidavėme“, – po rungtynių sakė rungtynių didvyris G.Antetokounmpo.

Jis trečiajame kėlinyje pelnė 14 iš savo 35 taškų.

„Bucks“ tapo pirmąją ekipa po „Oklahoma City Thunder“, kuri sugeba vieneriose rungtynėse prieš Filadelfijos komandą panaikinti du deficitus, siekiančius 15 taškų. Oklahomos ekipai tai buvo pavykę padaryti 2015-ųjų kovą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai įgijo milžinišką pranašumą 41:21, bet jau antrojo kėlinio viduryje švieslentė rodė lygų rezultatą 51:51.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Bucks“ atsiliko 72:86, bet labai greitai panaikino deficitą, kai Giannis pelnė 14 taškų, o jo vedama komanda spurtavo 21:0.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35, Ericas Bledsoe 22, Jabari Parkeris 13, Johnas Hensonas ir Tyleris Zelleris po 11, Khrisas Middletonas 10.

„76ers“: Darijo Šaričius 25, Joelis Embiidas 19, J.J.Redickas 17, Benas Simmonsas 12, Marco Belinelli 10.