2018 12 12

Emocijų nesuvaldęs ir techninę gavęs J.Valančiūnas šaukė ant varžovo

Jonas Valančiūnas šį sezoną nebesusitvardo dažnai, nors arbitro verdiktas „techninė pražanga“ iš pradžių nustebino, o po to pralinksmino lietuvį. „Toronto Raptors“ vidurio puolėjas su visa komanda smaginosi Los Andžele, kur nepaliko vilčių vietos „Clippers“ krepšininkams 123:99 (36:23, 34:34, 33:17, 20:25).
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jonas Valančiūnas po netaiklaus komandos draugo baudos metimo sugriebė kamuolį puolime ir įrideno dvitaškį. Netrukus lietuvis užriaumojo „Staples Center“ arenoje.

„Aš po tavo oda!“ – šaukė lietuvis ant „Clippers“ vidurio puolėjo Montrezlo Harrello.

Per 8 minučių atkarpą J.Valančiūnas jau buvo spėjęs pelnyti 12 taškų. Daugumą jų – ginantis M.Harrellui.

Tik mosuodamas rankomis ir šūkaudamas „Raptors“ centras atkreipė teisėjo dėmesį.

Pasigirdo arbitro švilpukas – techninė pražanga.

Tokį teisėjo verdiktą J.Valančiūnas išgirdo jau penktą kartą šį sezoną. Centras gerokai nustebo, bet netrukus nuostabą keitė šypsena.

Milošas Teodosičius prametė už techninę JV skirtą baudos metimą. Lietuvis patenkintas plojo ir šaukė komandos suolui: „Pirmyn, kaukimės toliau!“

Visa „Raptors“ komanda buvo po „Clippers“ žaidėjų oda – šeimininkai iš Los Andželo neturėjo šansų.

Po J.Valančiūno techninės „Raptors“ užbaigė antrąjį ketvirtį 22:17 ir iki pertraukos atitrūko 70:57.

Bet trečiajame kėlinyje sekė nokautuojantis spurtas 33:17 ir triuškinanti „Raptors“ pergalė.

Po techninės pražangos NBA komentatoriai atkreipė dėmesį, kaip pagyrų nusipelno J.Valančiūno transformacija iš starto penketo žaidėjo, į labai efektyvų atsarginį.

JV vėl įnešė į „Raptors“ žaidimą tai, ko iš jo buvo prašoma: vos per 18 minučių aukštaūgis įmetė 16 taškų (6/10 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, kartą prasižengė.

Jam būnant aikštėje, „Raptors“ įmetė 6 taškais daugiau nei „Clippers“.

Serge'as Ibaka nugalėtojams pelnė 25 (9 kam.), Kyle'as Lowry – 21, Pascalis Siakamas – 13 taškų.

„Raptors“ Los Andžele vertėsi be savo lyderio Kawhi Leonardo.

Pralaimėjusiems Bobanas Marjanovičius surinko 18 taškų per 15 minučių, Tyrone'as Wallace'as – 15 taškų.

Su 22 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais „Raptors“ pirmauja NBA Rytų konferencijoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius