2020 01 09

Europietiškoje akistatoje – susinervinęs L.Dončičius ir pergalingas N.Jokičiaus metimas

Luka Dončičius namų arenoje trečiadienio vakarą priėmė kitą garsų europietį Nikolą Jokičių. Po įtemptos kovos serbas su „Denver Nuggets“ iškovojo pergalę prieš „Dallas Mavericks“ 107:106 (27:32, 29:27, 30:30, 21:17).
Luka Dončičius ir Nikola Jokičius
Luka Dončičius ir Nikola Jokičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

N.Jokičius net 26 iš savo 33-jų taškų pelnė antroje rungtynių pusėje, įskaitant ir pergalingą metimą likus žaisti 7,9 sekundės.

Dar pirmadienį serbas pagerino karjeros rekordą, kai pelnė 47 taškus Atlantoje.

Trečiadienio vakarą jis pirmuosius savo taškus pelnė, kai iki pertraukos buvo likusios 4 min. 31 sek., o vien per trečiąjį kėlinį surinko 21 tašką.

L.Dončičius pelnė 27 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 9 kamuolius.

Beje, slovėnas nepelnė nė taško lemiamame ketvirtajame kėlinyje ir po rungtynių atsisakė kalbėtis su žiniasklaida bei susinervinęs ištrūko namo.

Jau penktas iš eilės rungtynes dėl dešiniojo kelio skausmų praleido Kristapas Porzingis, kuris komandoje yra antras ir pagal pelnomus taškus, ir pagal atkovotus kamuolius.

„Nuggets“ vertėsi be dviejų starto penketo žaidėjų: Willas Bartonas praleido susitikimą dėl asmeninių priežasčių, o Paulas Millsapas nežaidė dėl sužeisto kairiojo kelio.

Kitas rungtynes „Nuggets“ žais prieš „Cleveland Cavaliers“, o štai „Mavericks“ namuose priims „Los Angeles Lakers“.

„Mavericks“: L.Dončičius 27 (9 atk. kam., 10 rez. perd.), D.Powellas 16, T.Hardaway 15, S.Curry 14, M.Kleberas 13.

„Nuggets“: N.Jokičius 33, J.Grantas 15, J.Murray 14, M.Plumlee ir M.Beasley po 10.